2733
2734
منم در نهایت خانواده م فهمیدن ولی هیچ وقت نذاشتم به روش بیارن و قبح قضیه ریخته بشه و درباره ش حرف بز ...

عروسی همینجوریش عقب افتاده این تاریخم خود پدرم مشخص کرده گفته یا گرفته میشه یا همه چی تموم دیگه بسه داره میشه دوسال ک تو عقدین

ولییی اینو بدون خیلیییی سختی داره اینکه الان بگه ترک میکنم فکر کنی راحته و می‌زاره کنار اینطور نیست یه مبارزه تمام عیار اگه میخوای و از عهده ش بر میای برو وارد رینگ شو

من آسیب دیدم ولی تهش شد ،خوشحالم .ولی خیلی های دیگه نشد و زندگیشون تموم شد چون آدم ها متفاوتن یک نسخه برای همه نمیشه پیچید

انشاالله تصمیم درست میگیری عزیزم خوشبخت شی ❤️

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهرت لغزید تو ک همسر و همراهشی دستشو بگیر کمکش کن ب هیچ کس نگو ولی بهش بگو این بار ب حرمت عشق ...

میخوام جوری همراهش باشم ک خودم ضرر نکنم

یا باید ب پدرش بگن و اون بهم اطمینان خاطر بده

یا چیزی ب اسمم بزنن ک پس فردا خیالم راحت باشه

ولی نمیدونم چطور بگم ک فکرنکنن منتظر بهونه بودم تا یچیزی ازشون بکشم بیرون

ولییی اینو بدون خیلیییی سختی داره اینکه الان بگه ترک میکنم فکر کنی راحته و می‌زاره کنار اینطور نیست ...

ایشالا تا اخر عمرتون بهترینای زندگیو کنار هم تجربه کنید

مرسی مهربونم

2731
مرسی وقت گذاشتی و توضیح دادی خانوادش مادر و خواهرش میدونن ولی وقتی خواهرش فقط یجوری میگه بهش فرصت ب ...

من واقعیت این مسیر رو بهت بگم ؟ 

همسرت میخواد که ترک کنه .ترک هم می‌کنه 

بعد سه ماه با کوچکترین دعوایی با دیدن دوستش که پای بساط می‌نشست ،با دیدن محلی که ازش مواد تهیه میکرد یاد اون روز ها میفته و اگه نمونه به وسوسه ش غلبه کنه دوباره مصرف می‌کنه بعد مصرف پشیمون میشه میخواد ترک کنه ولی از حالتاش تو متوجه میشی و باز مجبور ادامه بده....تا یه جایی دوباره پشیمون میشه و تو باید این مراحل رو از اول طی کنی 

چون خونواده ت نمیدونن یا باید تو خونه ترکش بدی درد داره باید همراه باشی ممکنه بخواد بره بیرون که از دردش فرار کنه نمیتونی مانع شی یا دعوا میشه یا می‌ره بیرون ،بعد میگه اینطوری درد داره بیا با قرص ترک کنم ،تو آزمایش مورفین که برای ازدواج میگیرن قرص و امفیتامین و ....نشون نمی‌ده 

کمپ بفرستی همباز مثل الان باید پنهونش کنی که چرا شوهرت نیست چرا اینجا نمیاد ،چرا عصابت بهم ریختست

میتونی اینارو تحمل کنی؟ شایدم با بار اول کلا ترک کرد و تموم شد؟ولی تو بد رو در نظر بگیر که بدونی آمادگی چه چیزهایی رو باید داشته باشی اعتیاد مثل بیماری ممکنه عود کنه باید مدارا کنی باهاش و درمان کنی 

اینکه خونه به نامت کنه و بگی بهش اینطوری من چیزی رو از دست نمیدم قطعا موضع میگیره مقابلت

با پدرش صحبت کن بگو داستان اینه ولی نمیخوام چیزی به روش بیارید که قبح قضیه شکسته شه اون الان ترس از فهمیدن شما داره من هستم کمک میکنم ولیییی من یه پشتوانه میخوام برای زندگیم تامین و ضمانت آینده م باشه چون شرایط سختیه 

و احتمال زیاد مخالفت میکنن 

بازم شما خونوادشو بهتر می‌شناسی که چقدر منطقی هستن نمی‌دونم 

خیلی روشنم کردی حرفایی ک زدی خیلی خوب بود،هرچی از خدا میخوای بهت بده

خواهش میکنم عزیزم ممنون از دعای قشنگت 

من از ۲۱ تا ۲۶ سالگیم درگیر این موضوع بود ...آسیب هاش هم هیچ وقت جبران نشد شرمنده خونواده م هستم بخاطر همه غصه هایی که برای زندگیم خوردن ولی خداروشکر تونستم 

گفتم که بدونی چه شرایطی جلو روت خواهشاً عقلانی و با منطق تصمیم بگیر اگر تحملش رو داری بیا نداری نیا یا اگر دوستش داری صبر کن یکسال که مطمئن شدی پاک موند بعد عروسی بگیر 

اگر موندی تموم عیار همراهش باش و شرطت باهاش این باشه که تا یکسال تحت درمان مشاور باشه تا یاد بگیره چطور با وسوسه مقابله کنه،بعد ترک افسردگی ممکنه بیاد سراغش نیاز به درمان داره ، ممکنه بی خواب بشه بیخوابیش می‌تونه دوباره باعث لغزش شه،ممکنه تو رابطه جنسیش اسیب ببینه یکم ضعیف شه بدنش،همه ی اینا باید درمان شه که اینا براش بهونه نشه و تو نباید این ها رو به روش بیاری 

مرسی ک تیکه ننداختید و نگفتین درست بشو نیست اینجا هیچکس امید نمیده

عزیزم امید دروغ دادن چیز

ی رو درست نمیکنه. حقیقتی رو که بهت میگن تلخه ولی الان بگذیری بهتر از اینه که چندسال دیگه مجبور باشی جدا بشی