2733
2734
متاسفانه بعضی وقتا فقط یادمون میره هستن ولی وقتی یادمون میاد دردش مثل روز اول اشکمنودر میاره خیلی در ...

چه سخت ببخشید میپرسم بعدش همه چی به روال خودش برمیگرده میشه محبت کرد

چه سخت ببخشید میپرسم بعدش همه چی به روال خودش برمیگرده میشه محبت کرد

بستگی به عمق فاجعه وکسی که این ماجرا براش پیش اومده داره برای بعضیا مثل من در حد خیلی کم و چت هم کشنده ودردناکه ولی شاید بعضیا باشن خیلی خیلی بدتر براشون پیش بیاد اما آستانه ی تحملشون بالا باشه ولی هر مدلش هر نوعش خیلی سخته وهیچوقت از ذهن آدم پاک نمیشه وهیچوقت اون اعتماد بر نمیگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بگم همه اینا رو انجام میدادم باور میکنی؟ من دیوانه شوهرم بودم به این شب قسم من تو طایفه شوهرم م ...

،،،🥺🥺🥺ان شإالله دلت پاک میشه...با کینه زندگی نکن اصلا برات خوب نیست،بیخیال و شاد زندگیتو ادامه بده...

ببین چیا حالت رو خوب می‌کنه

محبت به دیگران یا کنار پدر و مادرت بودن یا سفر کوتاه یا بازارگردی و......ذهنت رو خالی کن ازش و به چیزایی که دوست داری فک‌کنم....

اگه بگم همه اینا رو انجام میدادم باور میکنی؟ من دیوانه شوهرم بودم به این شب قسم من تو طایفه شوهرم م ...

ببخشید چطور اتفاقی فهمیدی ؟؟ خیانتش در چه حد بود ؟؟ 

منم حس هاام میگن یه خبراییه ولی چیز خاصی نمیبینم

اصلا نمیدونم آدم بفهمه بهتره یا نفهمه؟؟