2733
2734
عنوان

اندامش چطوره؟++عکسسس ورود آقایون ممنوع ❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 29 پست
دومی رونا باریکی داره ولی باسنش چرا گنده؟حس میکنم فتوشاپه

نمیدونم

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
عه من حس میکنم اولی زیادی درشته و ظریف نیس دومی بهتر نیس؟؟؟

من یه کمی از دومی لاغر ترم والا جایی نیست برم چهارتا طعنه و متلک بارم نکنن .‌‌کلا ایرانیا زن درشت و تپل دوست دارن بنظرم اولی و سومی هردوشون خوبن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه من حس میکنم اولی زیادی درشته و ظریف نیس دومی بهتر نیس؟؟؟

والا من نظر شخصی خودم رو گفتم 

اولی اصلا درست نیست اتفاقاً ظرافت داره و خوش اندامه‌.دومی هم خوبه ولی دیگه خیلی دستاش لاغر هست 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2731
چیکار میکنن گودال بغل باسن شون پر میشه  همون باعث میشه باسن بزرگ دیده بشه و هیکل ساعت شنی

شاید عمل شاید ورزش چه میدونم 

ژنتیک از همه مهم تره

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
2740
از هیچکدوم خوشم نیومد 

چرا؟🥲

یه عکس از اندام مورد علاقت میزاری؟

[QUOTE=337092201]عه عادی نمیشه هعی من هر کارمیکنم شکمم تخت میسه ها ولی از بغلا پهلو هم ندارم ولی تو نمیره لامصبچ ...[/QUOTE

یه ورزش هست داخل اینستا دیدم می گفت برای پر شدن گودال بالای ران بیرونی هست .

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
چیکار میکنن گودال بغل باسن شون پر میشه  همون باعث میشه باسن بزرگ دیده بشه و هیکل ساعت شنی

با ورزش 

دیدم واقعا ولی امتحان نکردم 

توی اینستا هم دیدم یه  حرکت ورزشی خاص برای پر شدن گودال بغل ران می کرد 

2706