2737
2739
عنوان

شوهرتون چقدر پول میده بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 50 پست
چندروزقبل یکنفرگفت ماهی ۲۴میلیون هزینمه من حساب کردم مابخواییم انداره اون خانم خرج کنیم ماهی ۱۰۰تومن ...

میشه بگی خرجش چی بود؟؟

جدی!

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.

یه لحظه فکر کردم واقعا چقد لازمم میشه در ماه که واسه خود م خرج کنم دیدم تنها خرجی که دارم فقط اصلاح صورت وابرومه که اونم خودم مهارت دارم وگرنه لباس و لوازم آرایش و اینا که ماهانه نیست ... واقعا این پولا رو چکار میکنید؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه بگی خرجش چی بود؟؟ جدی!

گفت ۱۶حقوق خودمه ۸شوهرم میده کم میارم بعضی وقتااسنپ غذابیرون ولباس 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731

من که از کاشت ناخن و کاشت مژه و اکستیشن و کارای ارایشگاهی خوشم نمیاد فقط ماهی 150 شارژ و اینترنت میگیرم ماهی 45اصلاح ابروم میشه 

اول هر فصل هم یه چند دست لباس میگیرم سالی دو بار کفش میگیرم 

غذای بیرونم خیلی گرونه شاید سالی سه چهار بار

وضع مالیمون بد نیس

ینی من کم خرج میکنم؟؟؟ یه لحظه افتادم تو فکر😶

ممنون از نظرات همه 

خدا به سر شاهده دروغ نمیگم بمیرم اگه دروغ بگم آخه مگه کمبود دارم تو سایت ناشناس بخوام جلب توجه کنم 

خوندم یه خورده هم ناراحت شدم که تاپیک زدم شاید دل بعضیا بشکنه که دستشون تنگه 

هم عذاب وجدان گرفتم که خرجم زیاده

دوستان یه رشته ورزشی گرون میرم اون یه بخشی از هزینه هاست اسنپ زیاد میگیرم غذا بیرونم زیاد میخورم یه سری روتین مثل ماساژ و اینا هم هست این پایه ثابتا درمیاد 15 تقریبا 

15 دیگه هم موردی پیش میاد مثلا یه ماهش برای مسافرت یه ماهش برای ثبت نام قلم چی یه ماه خرید لباس یه ماه دندون پزشکی و اینجور چیزا