2752
2734
فقط همینجوری بکنم ؟ 

الان نه عزیز

الان که میگی ماه هفتمی

خیلی زوده. فعلا فقط پیاده روی روزانتو داشته باش و تحقیق کن اطلاعاتتو ببر بالا.

توی کلاسای بارداری و زایمان و شیردهی هم که ماماها میزارن حتما شرکت کن.

یاد بگیر موقع شیر دادن، سینتو چطور تو دستت بگیری که سر سینه زخم نشه که اون خودش یه معظلیه بعد از زایمان!

پیاده روی هم که میگم، درصورتیه که استراحت مطلق نباشی

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن والا 😂😂😂😂 میشی توضیح بدید گلم خیلی میترسم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

هر چی بگم که باز متوجه نمیشی😐😐😐😐😐😐

یعنی هوا رو‌ عمیق جمع میکنی تو گلوت مثل وقتی چایی داغ میخوای بخوری ، ولی اینجا عمیق تر باد جمع بشه تو گلوت (( میشه دَم))

بعد بده بیرون اون باد رو‌ از دهنت (( میشه باز دَم))

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 هر چی بگم که باز متوجه نمیشی😐😐😐😐😐😐 یعنی هوا رو‌ عم ...

خب یعنی همین کمک میکنی ب بارداری راحت تر ؟ خب دیگه چیکار کنم

خب یعنی همین کمک میکنی ب بارداری راحت تر ؟ خب دیگه چیکار کنم

برای زایمان طبیعی خوبه

کمک میکنه دهانه رحمت باز بشه موقع زایمان دردت هم کمتر میشه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ماساژ پرینه چیه

بین مقعد و کانال زایمان اونجا ک برش میخوره با یه انگشت ماساژ بده

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
از چن هفتگی این و شروع کنم؟

این برای وقتیه که دردت شروع میشه موقع زایمانه