2752
2734
عنوان

مشورت میخام دارمممممم دیوونه میشم کمک !!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 33 پست
من بهزیستی قبول شدم پولش زیاد برام مهم نیست دلم میخواد مفید باشم

اگه فقط بخاطر مفید بودنه

پس بیشتر به بچه ها فکر کن

فعالیت های انسان دوستانه دیگه هم میتونی انجام بدی

کاربر خیلی قدیمی

من یه مادرم بچه ها وقتی وارد مدرسه میشن و مامان بقیه رو میبینن و مامان خودشون نیست خیلی ناراحت و گوشه گیر هستن آدم قشنگ ناراحتیش رو حس میکنه گناه دارن واقعا شما سه تا بچه داری که خیلی نیاز به توجه دارن و شما تو خونه خیلی مفید تر هستید بزارید یه کم بچه ها بزرگ بشن از پس خودشون بر بیان بعد رهاشون کنید  فرصت همیشه هست  بچه ها رو دریاب بعد حسرت دیدن رشد کردن و مدرسه رفتن و خیلی چیزهای دیگه  رو نمیخوری  بچه هاتون الان خیلی بیشتر از بقیه بهتون احتیاج دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ تا بچه ها هم کم کار نداره ، اگه کمک‌نداری خودت نگه داری بهتره . من که کارمو ول کردمنشستم  پیش ...

مامانم بنده خدا هست تو این چند سال همش زحمت بچه ها گردن اون بود ولی خب سه تا بچه دیگه روم نمیشه 

من یه مادرم بچه ها وقتی وارد مدرسه میشن و مامان بقیه رو میبینن و مامان خودشون نیست خیلی ناراحت و گوش ...

اره طفلک ها مهد که میرن میگن چرا باید همیشه ما آخرین نفر باشیم که میان دنبالشون با اینکه مهد کودک مال مامانمه یعنی مادربزرگشونم کنارشون هست 

2731