2733
2739
عنوان

سرنوشت دخترای خوشگل دور و برتون چی شد ؟🤵🏻👰🏻💐

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 40 پست

خودم😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨

با یه آدم زن باز و رفیق باز ازدواج کردم، بعد از 7 سال با یه بچه جدا شدم، 12 ساله خونه ی بابام هستم،،،، تمام هیکل و ریخت و قیافه م داغون شد😭😭😭😭😭

دختر خاله م،،،    با 37 سال سن هنوز مجرده و صورت و اعصابش کلا داغون شد و الان یه ادم عصبی و وسواسی شده😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨

ایکاش زشت بودم 🥺🥺🥺🥺

کاربر سال 98 هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه دخترای فامیل خوشگلن زیادایرادی ندارن همشون وضعشون توپه بخداهیچکدومشون وضع پایین ندارن فقط منم پا ...

هیشکی نمیتونه بقیه ماجرا رو حدس بزنه.

ما تو فامیل مورد داشتیم همه جاشون عوض شد، اونی که چند تا بوه بودن و معمولی بود الان هر روز جواهراتشو عوض میکنه، اونی که عالی بود الان ......

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
خداییی راست گفتم  خودمم خوشکل نیستم تازه من بدشانس هم هستم وگرنه چشم رنگی رو از مامانم به ارث ...

منوببینی ازبدشانسی به چه روزی افتادم نه قیافه خوشگلی دارم نه شوهرم اخلاق خوبی داره نه پول داره تازه فهمیدم معتاده شیشه میکشه بایدبرم بمیرم

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
2731
هیشکی نمیتونه بقیه ماجرا رو حدس بزنه. ما تو فامیل مورد داشتیم همه جاشون عوض شد، اونی که چند تا بوه ...

کاش منم جام عوض میشد پولدارمیشدم ببینم زندگی پولداراچه جوریه چکارمیکنن چه حسی دارن😔😔

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
منوببینی ازبدشانسی به چه روزی افتادم نه قیافه خوشگلی دارم نه شوهرم اخلاق خوبی داره نه پول داره تازه ...

همه همینن 

منم گله ای ندارم 

از هر کی نکات منفیش بهم رسیده از چهره و مشکلات جسمی 

تا مشکلات روحی که براشون روزی هفت هشت تا قرص میخورم🥲

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
2740
اون ۳۷ ساله هم خوشگل و ... بود؟

هر دومون چشمهای رنگی، اون آبی من سبز،  موهای فر و پر، اون روشن من مشکی. بدن سفید و باشگاهی و ورزیده،،، 

توی رقص نفر اول بودیم،،، آشپزی هم دوتامون کلاس رفتیم و عالی، اون دوچرخه سوار، من موتور سوار،،،، یعنی هیچی کم نداشتیم و تو فامیل نفر اول بودیم😮‍💨

ولی چه فایده،،،،،  ر.... 💩💩💩💩💩 تو هرچی خوشگلی و 💩 شانسیه. 

آدم زشت و بیریخت باشه ولی شانس داشته باشه🥺🥺

کاربر سال 98 هستم