2737
2734
عنوان

شما گ...ت چندتا میخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما توی عروسی هامون فقط به کسایی که هدیه میدن گیفت میدیم و نه به همه

اخه هدیه رو که دست من نمیدن میدن به بزرگترای مجلس مثل مادرم

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤👌🏻

من نگرفتم 

ولی برا جاریم وسیله هاش رو خریدیم درست کردیم 

حدودا ۴۰تا فقط به اونایی که کادو دادن داد

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
چجوریهدچه گیفتی هدیه میدید؟

ما عروسی و حنابندون و تو یه شب گرفتیم وقتی حنا رو آوردن مهمون ها و فامیل های نزدیک میان یه مبلغ کمی (به عنوان کادوی حنا) میدن و دستشون حنا میزارن و به عروس دوماد تبریک میگن و گیفت میگیرن 

حالا میتونه هر چیزی باشه مثلا نماد عروسی باشه چه میدونم لباس عروس کوچولو یا گیفت شمع یا نقل و این چیزا

ما عروسی و حنابندون و تو یه شب گرفتیم وقتی حنا رو آوردن مهمون ها و فامیل های نزدیک میان یه مبلغ کمی ...

آهان ماهم حنا و کش مو یا رژ برای دخترا یا شمع و شکلات و از این جینگولک بازیا

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         

بستگی داره به چه کسانی بخواید هدیه بدید هر خانواده یا ....

ما رسم داریم تو مراسم نامزدی عروس به دختر خانم های مجرد هدیه میکنن ( اینجوری معمولا تعدادش هم کمتر میشه)

معمولا هم نبات تزیینی یا نقل و سکه تزیینی یا چیزهای کوچولو دکوری با اسم عروس و داماد هدیه میدن 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

هزینه الکی،،لوس بازی،،،یه سبد میوه بزارین داماد بریزه واسه ملت،،،اهنگ سر راش کنار برید دوماد میخواد نار بزن،،سیب سرخ انار سرخ ب دامن یار بزن رو بزارین جذاب تر گیفت😅

2740
اخه هدیه رو که دست من نمیدن میدن به بزرگترای مجلس مثل مادرم

چه جالب ولی ما بعد از شام ، عروس روی سن می ایسته و دوستان و فامیل صف میبندیم و یکی یکی میریم روی سن و کادو رو به عروس میدیم و ارزوی خوشبختی میکنیم و عروس هم به ما یه گیفت هدیه میده

یکی هم کنار دست عروس هست که عروس کادو رو ببهش میده که داخل سبد نگه داره