2733
2739
عنوان

درصد هام😭کنکور انسانییی

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 54 پست
ممنونم مهربونم ❤️💖معجزه برای کسایی اتفاق میوفته که تمام تلاششونو کردن، تمام خودتو بذار وبسپارش به خ ...

مرسی گلم منم تمام تلاشمو کرده بودم 🥲اما شانس یعنی اگه رتبه شصت هزار هم بشی فرهنگیان قبول بشی که تو شهرما زیاد دیدم اینجوری فرهنگیان قبول شدن کسایی که حتی لایق مجاز بودن هم نشدن چه برسه قبول شدن دقیقا کسایی که یه کلمه درس نخونده بودن با رتبه نجومی فرهنگیان آوردن و الان ترم دو یا شایدم ترم چهار فرهنگیان باشن 

من دیگه کنکور و فرهنگیان رو بوسیدم گذاشتم کنار یک بار قبول نشدم اما دوبار فرهنگیان آوردم اما لایق قبولی تو این دانشگاه نشدم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
مرسی گلم منم تمام تلاشمو کرده بودم 🥲اما شانس یعنی اگه رتبه شصت هزار هم بشی فرهنگیان قبول بشی که تو ...

یعنی چی لایق نشدم؟؟ فرهنگیان لیاقت نمیخواد ببخشید ولی فقط تظاهر و چاپلوسی میخواد اینجا نمیشه خیلی چیزا گفت وگرنه میفهمیدی اصلا فرهنگیان نمی ارزه. منم فرهنگیان قبول شدم ولی کد 5 خوردم اعتراض زدم و اوکی شد ولی صدساااال من نمیرفتم فرهنگیان.

30 سال خدمت و تحصیلت باید تحت کنترل باشی، پروفایل نمیتونی بذاری فعالیت مجازی زیادی نباید بکنی پوششت فقط باید چادر باشه (البته اینو شاید مشکل نداشته باشی ولی من نمیتونستم)، تا تکون بخوری میفرستنت هسته گزینش و حراست

خلاصه بهت بگم، چندرغاز میدن به جاش یه عمر یوغ اسارت میندازن گردنت. اصلا برای خودت تبدیلش نکن به بت 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی لایق نشدم؟؟ فرهنگیان لیاقت نمیخواد ببخشید ولی فقط تظاهر و چاپلوسی میخواد اینجا نمیشه خیلی چی ...

همین حرفایی که داری میزنی من الان بهشون رسیدم و دیگه بدم میاد از فرهنگیان اما واسه همین فرهنگیان سه سال موندم پشت کنکور و از این می‌سوزم که چرا عمر با ارزشمو با همچین چیزی هدر دادم 

می‌دونم فرهنگیان حقوق آنچنانی نداره که بخام به این قسمتش دلخوشی داشته باشم 

واسه من خیلی مهمه اگه بچه دار شدم بالاسر بچه هام باشم تا بزرگ بشن قبل اینکه بچه ها بیان دنیا یا بعد اینکه بچه ها بزرگ شدن من سرکار میتونم برم اما اگه کارمند دولت بشم نمیتونم بمونم بالاسربچه هام و بزرگشون کنم چون مرخصی نمی‌دن و تو باید مثل ربات کار کنی برای یه مقدار حقوق ناچیز 

و اینکه بچه ها همیشه بچه نمیمونن که من بخام براشون مادری کنم و اجازه ندم خلا داشته باشن تو زندگیشون تربیت مادرمو هم قبول ندارم که بگم بچه ها رو میزارم پیش مادرم خودم میرم فرهنگیان چون فرهنگیان هر روز باید بری سرکار. دوست دارم خودم با عاطفه مادرانم بچه هامو بزرگشون کنم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
همین حرفایی که داری میزنی من الان بهشون رسیدم و دیگه بدم میاد از فرهنگیان اما واسه همین فرهنگیان سه ...

درسته آفرین 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2731
بله مشاور خیلی کاربلدی داشتم واقعا مدیونشم متغیر بود سال آخر حداقل 6 ساعت حداکثر 10

همون پایه دوازدهم قبول شدی؟

من انسانیم ب نظرت با روزی چند ساعت حقوق تهرانو میرسونم😞

هر چند امسال دهمم‌ .کنکوری ۴۰۵م

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
همون پایه دوازدهم قبول شدی؟ من انسانیم ب نظرت با روزی چند ساعت حقوق تهرانو میرسونم😞 هر چند امسال ...

نه پشت کنکور موندم

ببین عزیزم آدما پتانسیل متفاوتی دارن یکی باید 12 ساعت بخونه یکیم با 5 ساعن خوندن به همون نتیجه میرسه. فقط تمام خودتو بذار

نه پشت کنکور موندم ببین عزیزم آدما پتانسیل متفاوتی دارن یکی باید 12 ساعت بخونه یکیم با 5 ساعن خوندن ...

من با آزاد رفتن هم مشکلی ندارم ولی دانشگاه های آزاد و معتبر تهران رو زیادی نمیشناسم

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
یعنی چی لایق نشدم؟؟ فرهنگیان لیاقت نمیخواد ببخشید ولی فقط تظاهر و چاپلوسی میخواد اینجا نمیشه خیلی چی ...

سلام با این درصدها شانس دعوت به مصاحبه هست؟ 

روان 76

فنون30

ریاضی 5

عربی40

فلسفه 36

اقتصاد 40

جامعه 40

تاربخ/جغرافی 24

هوش 50

مهارت 40

2738
سلام با این درصدها شانس دعوت به مصاحبه هست؟  روان 76 فنون30 ریاضی 5 عربی40 ...

سلام

من اطلاعی از رشته انسانی ندارم عزیزم