2737
2734
عنوان

از کنکورم راضی بودم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 37 پست
سمت شمال غرب شهر ما فوق العاده رقابت بالاست من با ۵ هزار قبول نشدم بااینک ظرفیتم خوبه

اوه اونجا رو منم شنیدم رقابت بالاس من تهرانم 

آموزش ابتدایی میخوای یا دبیری؟اخه ۵۰۰۰ باید ابتدایی بده دیگه

این سری ان شالله قبولی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری هم ب دوست پسر داشتن میرسید هم کنکورتونو خوب میدید:/

پس چرا من همه وقتم رو کنکوره هیچی نشدم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
اوه اونجا رو منم شنیدم رقابت بالاس من تهرانم  آموزش ابتدایی میخوای یا دبیری؟اخه ۵۰۰۰ باید ابتد ...

من کلا فرهنگیان دوس دارم رشتش زیاد مهم نیس اما خب مشخصه اگ دبیری قبول بشم خوشحال تر میشم چون کارش راحت تره تو مدرسه😁اگه تهرانی که ظرفیت شمامم بالاس

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
2731
چجوری هم ب دوست پسر داشتن میرسید هم کنکورتونو خوب میدید:/ پس چرا من همه وقتم رو کنکوره هیچی نشدم&nb ...

😂😂😂

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
😂😂😂

جدی میگم :) 

ی همکلاسی داشتم با همه پسرای شهرمون بود 

شد پزشکی روزانه 

پرام ریخت 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
جدی میگم :)  ی همکلاسی داشتم با همه پسرای شهرمون بود  شد پزشکی روزانه  پرام ریخت&n ...

خب دیگه مدیریتش قویه😂

البته من خودم با یه ینفرم فقط حدود چهارساله دیگ بااونم بیشتر در مورد درس میحرفیدیم

اگه هدف داشتی باشه و برنامه ریزی کنی به همه کارات میرسی البته طرفت باید ادم خوبی باشه و تورو درک کنه

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
 خب دیگه مدیریتش قویه😂 البته من خودم با یه ینفرم فقط حدود چهارساله دیگ بااونم بیشتر در مورد د ...

بگو ذهنمون ازاده 

نگو مدیریت قوی 

بگو دغدغه نداریم :/ 

2740