2752
2734
عنوان

چقدر نقش محمدعلی پررووعه تو سریال هفت سر اژدها

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 19 پست
نه اصلا اینطور نیس بازیگر خیلی مهمه ،احساسی چه خرج میده همه اینا تاثیر داره فیلم باز های قدر که فی ...

عزیزم وقتی  دست اندرکاران فیلم هیچ موقعیتی واسه سوگواری نزاشتن چه ربطی به بازیگرش داره؟ 

نه اصلا اینطور نیس بازیگر خیلی مهمه ،احساسی چه خرج میده همه اینا تاثیر داره فیلم باز های قدر که فی ...

فیلم filthرو دیدی؟ جیمز مک اوی رسما فیلم رو محسور خودش کرد

شخصیت اصلی بود ولی اصلا یه کار خاص بوده 

_با خانواده نبینی_

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا بازی بلد نیستتتتت من ندیدم زی

چند باری داشتن می‌دیدن خانواده چشمم خورده 

مثلا اون موقع که زنش مرده بود داداش محمد علی خیلی بیشتر از خودش ناراحت بود 

ممد علی انگار نه انگار

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
فیلم filthرو دیدی؟ جیمز مک اوی رسما فیلم رو محسور خودش کرد شخصیت اصلی بود ولی اصلا یه کار خاص بوده& ...

وای مت عاشق این بازیگرم. لعنتی بازیش عالیه

فقط نمیدونم که چرا کم کاره و برا فیلمای درست حسابی ازش دعوت نمسکنن. باید سوپراستار باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
وای مت عاشق این بازیگرم. لعنتی بازیش عالیه فقط نمیدونم که چرا کم کاره و برا فیلمای درست حسابی ازش د ...

دقیقااااااااااا

فیلم های شکاف و شیشه شو دیدی؟ ادم مبهوتش میشه فیلم یجایی اصلا شخصیت اصلی اون نیست ولی بازم چشم ادم دنبال نقش اونه

فیلم ماده تاریک او رو دیدی؟

تو فیلم پسر من اصلا دیالوگ بهش ندادن و خودش بازی کرد.

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡