2733
2739

منکه از زندکی با خانواده خودم نجات پیدا کردم و الان یه خونه خوشگل و با صفا و دوتا بچه و نصفی دارم که از خدا هزاران بار تشکر میکنم ،مشکلاتم داشتم با همسر و خانواده اش ولی بازم میبینم زندکیم از قبل ازدواج خیلی بهتر شده و الان دوازده سال از ازدواج میگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان من باردارم و حساس از لحاظ روحی کافی شوهر بهم بی محلی کنه بغض میکنم و ساعتها گریه میکنم ،دیشب بازم سر یه موضوعی که خودش مقصر بود بهم بی محلی کرد منم واگذارش کردم به خدا فرداش بهم گفت نبودی داشتم میمردم گفتم یعنی چی گفت داشتم بیرون میدویدم و ورزش میکردم سکدفعه از معده ام جوشید امد تا حلقم و یکباره نفسم دیگه نیومد و افتادم به خرخر کرد و تو دلم گفتم یعنی به همین راحتی مردم و به این زودی زندگیم تمام شد و یکی از همسایه ها امده از ضدای خرخر بیرون و خواست ببردش دکتر که دیگه مشکل رفع شد ،خیلی هم ترشیده بود ،  بهش گفتم خدا یه تلنگری زد بهت بگه فکر نکنی خبریه ها امقدر این زن و یچه رو اذیت نکن به یک لحظه نغست ممکنه بره و برنگرده

2731
منکه از زندکی با خانواده خودم نجات پیدا کردم و الان یه خونه خوشگل و با صفا و دوتا بچه و نصفی دارم که ...

من با خانوادم مشکلی ندارم حمایتم کردن همجوره . خداروشکر از لحاظ اقتصادیم وضعمون خوبه. بنظرم مادر شدن کار هرکسی نیست به چشم دیدم که میگم. به علاوه تعهد. جدیدا کلا دارم به این فکر میکم کلا مجرد بمونم تا اخر عمرم. اخه چه کاریه وقتی همجوره ساپورتی خودتو بیایی به دردسر بندازی من به شخص از بچه خوشم نمیاد ببین دوست دارما فقط برا یکی و دوساعت که باهاش بازی کنی