2733
2734
مبارکههه❤️😍

مرسی عزیزممم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی کجا تگم کردی ندیدمم

عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ 

بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کاربری داری با این نام

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
ولش کن، چیزی که زیاده عشق و پسر ، مطمئن باش روزی یک با لیاقت تر و آدم مناسب تری پیدا میکنی

ولی بازم هیچکی این نمیشد 

کلا هر کی بخواد وارد زندگیم شه با این مقایسش میکنم 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ  بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کا ...

نه من ندیدم برام اعلان نیومد 

فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

نه من ندیدم برام اعلان نیومد  فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

ن اسمت اومد...بیین ،،

@خدای_جذابیت‍  اوه این تو نیستی

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
نه من ندیدم برام اعلان نیومد  فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

یکی هس پروفشم با تو فرق داره ک

یکی هس پروفشم با تو فرق داره ک

پروف من حالا حالا همینه 

شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم 

ولی تگش کردی اگه دیده باشه هم خوشحال میشه هم میگه این چرا منو. تگ کرده🤔😂

پروف من حالا حالا همینه  شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم  ولی تگش کردی ...

خخخخخ....خودش  می‌فهمه اشتب شده اخه من اونو یکبارم تو‌تاپیکا ندیدم

نه واقعا هیچ برهه ای از زمان برای من مثل چشم به هم زدن نگذشته 

فروردین هم کشت مارو تا تموم شد

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706