2733
2734
عنوان

هیچوقت واسه شوهراتون فداکاری نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 17 پست
پدرم میگفت شما خر تشریف دارین طایفه منو خواهرای منو مادر منو ادم حساب نمیکنید رفت امد کنید  هم ...

من مادر  بزرگ پدریم خیلی خوب و مهربون بود همیشه هم میگف شما با اونا فرق دارین اونا حسودن ولی فوت کرد متاسفانه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
من مادر  بزرگ پدریم خیلی خوب و مهربون بود همیشه هم میگف شما با اونا فرق دارین اونا حسودن ولی فو ...

برای ما اصلا خوب نیست خیلی بد ذاته 

کلی تهمت افترا 

پشت سرمون کلی حرف.

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی زن عاقل و سیاستمدار دائم بد خانواده شوهرش را نمیگه .....صبر میکنه به وقتش وقتی جاو زمان درستش رسید ...

مامان من اصلا بدشونو نمیگه ولی وقتی اونا مارو کم محل میکنن چرا بریم خونشون بابام دراومده میگ اگ ادم درستی باشی وقتی ببینی کسی خوبم نیس محلت نمیزاره باز باهاش رفت و امد میکنی اصل خودتو فراموش نمیکنی😑😑😑

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂