2737
2739
عنوان

کسی اینجا به زبان کره یی مسلط هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 43 پست
هیشکی درست راهنمایی نکرد بهم بگه چقدر طول کشید تا یاد بگیرن؟ میرید از گوگل ترنسلیت جمله سرچ میکنید م ...

من ده سال بدون کلاس . برو کلاس زود یادمیگیری 

برنامه Duolingo  رو گوشیت نصب کن الفباشو اموزش میده 

هیشکی درست راهنمایی نکرد بهم بگه چقدر طول کشید تا یاد بگیرن؟ میرید از گوگل ترنسلیت جمله سرچ میکنید م ...

زبان یاد گرفتن ساده نیست عزیزم مخصوصا زبانی رو‌ که اصلا شناختی ازش نداری چند سالی پشت سر هم باید تمرین کنی من چند سال پیش شروع کردم آموزشش رو وقتی ول کردمهمه چی یادم رفت 🤦🚶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزدیک ۲۰۰ تا دراما دیدم

درهمون حد هم بلدم

اما به نسبت فارسی واقعا زبان آسون تری هست

به نظرم یکساله می‌شه جمعش کرد

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2742
🤣اَلگِس میدا

خب ترجمه ش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
مُگا جَلموته اونی؟

چی😵‍💫

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ