2752
2734
عنوان

دیروز رفتم سر قرار بهم گفت می‌خوام برم ی جایی گفتم کجا گفت سر قرار😐

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 24 پست

بچه ها یه ساعت دیگه میان خاستگاریم 

البته دیدار اول

من هنوز مغازم هستم

و اصلن هیچ حسی ندارم

ن ذوق ن استرس عایا طبیعیع؟

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیو 

اینکه یه شوخی بوده

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...
2731
طاقت میاری عزیزم اخ که نمیدونی بعد از تموم کردن با ادمای سمی چه درهای پیشرفتی به روت باز میشه

دعا کن برام آبجی اکس قبلیم رو چند سالی طول کشید فراموش کردم خیلی آدم وابسته ای هستم 

ببین تو حالت عادی اینو می‌گفت بهم برنمیخورد ولی قبلش بهش شک کرده بودم 

خو طلاق بگیر، عه ببخشید منظورم اینه کات کن خودتو راحت کن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

کلا بعد یک ماه چرا عجله میکرد که قرار رو تموم کنه؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
کلا بعد یک ماه چرا عجله میکرد که قرار رو تموم کنه؟

میگفت خوابم میاد آخرش فهمید ناراخت شدم موندیم تا ساعت پنج و نیم ک بعدش رفتم خونه 

اره ی ماه شیراز بود با خانواده هم مسافرت عید هم کارش

پنهون کاری هم زیاد داشته نمیتونم بگم واقعا برای کار رفته همه چی ازش بر میلد