2737
2734
عنوان

میخوام شنبه محکم برم دادگاه که باشوهرمم تماس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 37 پست
میدونم به حرفم گوش نمیدی  و شایدم با خودت بگی خانوادش اونجورین ولی خودش یه فرشتس  ولی خب ...

همه اینارو میدونم 

اخه من دوساله میشناسمش ممکنه تغییر کنه؟ 

من خیلی بهش فحش میدم مثلا بهش میگم خفه شو و اینا

ولی اون هیچوقت نگفته خیلی دوسم داره :) هیچ بی احترامی ازش ندیدم 

ممکنه تغییر کنه؟ 

میگم که تو این دو سال اصلااااا بهم بدیی نکرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه بیابریم دکتر ولی خیلی بهم بدی کرده واقعا پیرم کرده

پس میخواد تغییر کنه دستشو بگیر ، بخدا مرد خودتو بسازی بهتر از جدایی و نقطه ی صفر با کسی که نمیشناسی و معلوم نیست بچه داره نداره زن داره نداره و چرا طلاق گرفته و... هزار داستان 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
خانوادش خیلی دورو هستن و بد ذات شناختمشون. ولی خودشو دو ساله میشناسم خیلی عاشقشم خیلی خوبه:) پاک مظ ...

ایشون رو همون خانواده به دنیا آورده و تربیت کرده

شاید ایشون داره نقش بازی میکنه 

حواست باشه. باهاش برو مشاور

بیماریش و بی پولی رو چیکارکنم من همیشه توحسرت یه حامی بودم نداشتم

اون که دیگه الان همه دارن ، بهش اقتدار بده بخدا بلند میشه برات 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
همه اینارو میدونم  اخه من دوساله میشناسمش ممکنه تغییر کنه؟  من خیلی بهش فحش میدم مثلا به ...

تو دوستی نمیتونی اخلاقشو بفهمی 

اخلاقش ۲ ۳ سال بعد ازدواج یا تو ۲ ۳ سال بعد عقد مشخص

میشه 

یعنی اونجایی مشخصه میشه که طرف مطمئن بشه شما راهت واسه طلاق سخت شده .

پس الان زیاد درگیر تلاش برای شناخت نباش به جاش عقدو یکم طولانی کن تا اونجا خود واقعیشو ببینی .

تا وقتی پای انتظارات خانواده طرف وسط نیاد هیچ مردیو نمیشه شناخت 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
تو دوستی نمیتونی اخلاقشو بفهمی  اخلاقش ۲ ۳ سال بعد ازدواج یا تو ۲ ۳ سال بعد عقد مشخص میشه&nbs ...

خب من اگه عقد کنم که رسما زنشم نمیتونم که

اگه ازش جدا شم مطلقه حساب میشم

کاش وابستش نمیشدم. 

خدا خودش کمکم کنه از ازدواج خیلی میترسم 

2740