2733
2734
خب پس بدبخت حرکت زده دیگه چطوری پس بگه  مامانت خرابکاری کرده دیگه. بعد کنکور چیه بابا. حالا بز ...

دست رو دلم نزار خووونه من روم نشد ب خانوده بگم من راضیم 

از طرفی میگم بخاد دوباره میگه از طرفی میگم تموم شد 

ولی هنوز نگاها هست 

اگ میتونی راهنمایی کن

عه شب تولد که نباید خوابییییییید😅 

😅😅😅شعور نداره دیگه

قربونش بشم خیلی خسته بود این تازه ساعت ۱۱  خوابید تشنه اش بیدار شد موند تا ۱۲و ۱۰ دیقه 

وگرنه میخواست بذار برا فردا مستر گشاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی عزیزدلم تولد تو هم مبارک الهی ک ب آرزوهات برسی❤️

قربونت برم همینطور شما ❤️ عشقتون پایدار

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
😅😅😅شعور نداره دیگه قربونش بشم خیلی خسته بود این تازه ساعت ۱۱  خوابید تشنه اش بیدار شد موند ...

آها اوخی 😅 

ایشالااا که همییییشه عشقتون پایدار باشه روزی تون زیاد و با برکت باشه صدای خنده بچه هاتون تو خونه بپیچه 

خلاصه هرچی قشنگیه نصیبتون 

اینایی که با عشق ازدواج میکنن من همیشه دلم میخواد خوشبخت بمونن اینا آبروی عشقن🥺🙏🏻❤️

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
آها اوخی 😅  ایشالااا که همییییشه عشقتون پایدار باشه روزی تون زیاد و با برکت باشه صدای خنده بچ ...

آمین خیلی خیلی ممنونم دورت بگردم الهی بازتاب دعای قشنگی ک واسم کردی ب زندگی خودت بهترینا رو بده انشاالله خوشبخت ترین میشی

از خدا میخوام همیشه ب زندگیت قشنگی و ب لبات خنده بده چشات از ذوق برق بزنه❤️😍

آمین خیلی خیلی ممنونم دورت بگردم الهی بازتاب دعای قشنگی ک واسم کردی ب زندگی خودت بهترینا رو بده انشا ...

ممنون عزیزدلم ممنونم🙏🏻 😍💗🍃

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...