2733
2734
عنوان

اینقد مسخرم کردین آخر بیخیالش شدم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 23 پست
اهان یعنی آدم خطرناک و منحرفیه؟رفتارشم بچگونست

رفتارش خیلی زننده است 

حالا اشکال نداره کسی تو خونه با خانمش یا دوست های صمیمیش اینجور بی پرده حرف بزنه 

ولی نه این که توی فضای مجازی نشون بده 

کسی که حرمت برای آبروی خودش قائل نیست ،پس نمی تونه از پس یه دختر دیگه بر بیاد 

بازم میگم اشکالی ندارند که ۱۰ سال ازت بزرگ تره یا شغلش ارایشگریه 

باید به ادبش نگاه کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂لابد اقایونم گوش میدن.. به هرحال کمتر بگو رو زبونت عادت میشه یهو یجا میگی خوب نیست. 

چشم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
کسی که از این دختر بازیا زیاد کرده باشه واسه ی سوسیس خودشو نمیکُشه     اون ی بدبخته سینگله ...

اره سینگله میدونم😂حس میکنم کسی بهش پا نمی‌ده بخاطر این خنگ بازی‌اش بعد از طرفی فک کنم می‌ترسه زید داشته باشه و خرج رو دستش بیفته

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2731
رفتارش خیلی زننده است  حالا اشکال نداره کسی تو خونه با خانمش یا دوست های صمیمیش اینجور بی پرده ...

اره گفتم شایدم شوخی می‌کنه واسه جذب فالور چون بلاگرم هست در کل من ازش خوشم نیومد چون فیسش باحاله

سلام عزیزم ـ زدم گوگل تایپیک تاتو شما رو آورد شما رفتی یاد بگیری 

آخه منم دوست دارم برم

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد
سلام عزیزم ـ زدم گوگل تایپیک تاتو شما رو آورد شما رفتی یاد بگیری  آخه منم دوست دارم برم

سلام یا خدا رفته گوگل 

نه عزیزم سمت ما فک نکنم بازارش خوب باشه

2740