2737
2734
عنوان

به نظرتون دیگه خونه بابام نرم؟حق دارم با این رفتار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 21 پست
یه سری تعارفات مرسوم اشتباه ما ایرانیا🙂 هر جا کمتر بمونی احترام خودت بیشتره همیشه اصرار به رفتن داش ...

خونه بابامه خب 🙂🙂من گناهم چیه که حق ندارم حتی خونه پدریمم بمونم ولی خب چون خونه اونم هس خیییلی چیزا رو رعایت میکنم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا توجه نکن اونجا خونه ی پدرشماست کسی حق نداره براتون تعیین تکلیف کنه

ولی خونه ایشونم هس بچه دار بشه خونه بچشم هس من اونجا مهمونم گاهی بعضی چیزا تلخه ولی باید قبولش کرد

2731
ولی خونه ایشونم هس بچه دار بشه خونه بچشم هس من اونجا مهمونم گاهی بعضی چیزا تلخه ولی باید قبولش کرد

نه عزیزم بعضی حقایق رو نمیشه توجیه کرد همونقدر که اون خانم اونجا سهم داره شما هم داری نمیشه کتمان کرد اول دهان بوده بعد دندان اومده اول شما بودی بعد ایشون اومده شما باید جوری رفتار کنی اون خانم بفهمه که منتی نیست بودنتون تو خونه ی پدرتون رفتار شما به ایشون این حق رو داده که خودش رو صاحب خونه بدونه و حرفی بزنه که بهتون بربخوره درصورتی که باید احترام بزاره و بگه اینجا خونه ی خودته هروقت خواستی بیا و تاهروقت خواستی بمون البته که شما نمیمونی ولی احتراما و حدوحدودا باید تعریف بشه برای همه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
نه عزیزم بعضی حقایق رو نمیشه توجیه کرد همونقدر که اون خانم اونجا سهم داره شما هم داری نمیشه کتمان کر ...

من از اولشم اونجا سهمی نداشتم یعنی نه اتاقی دارم نه وسایلی ازم اونجاس همیشه هم خاستم بحث کنم بابام گفته ساکت باش یا بین شوخیا بابام گفته حرفی زد اصن بزنش من اجازه میدم با ابنکع شوخیه اونم تاحالا منو نزده ولی خب انگاراون صاحبه و مقدم تر

نمیدونم خودت اوضاع زندگیت چطوره که اینطوری میگی گاهی ادم به جایی میرسه که ارامش و محبت دیدن و نیاز براش مقدم تر میشه از بحث کردن

من از اولشم اونجا سهمی نداشتم یعنی نه اتاقی دارم نه وسایلی ازم اونجاس همیشه هم خاستم بحث کنم بابام گ ...

امیدوارم زندگیت سرشار از آرامش باشه بله درست میگی تو زندگی همدیگه نیستیم و خبر نداریم من در حالت کلی گفتم 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم