2737
2739
عنوان

بنظر شما ازدواج بااین اقا بااین شرایطی ک میگم منطقیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خونه تو تهران پارس ۸۰متر راحت وسط تهران ۲۰۰به بالا بهت میدم خونه بعد با این داراییش ها وضع خانواده خوبی ندارید بابا یکم یاد بگیریم شکر نعمت کنیم 

نه اگه شاهو بود قبول نمی کردم چون یه بار از حسن نگفتی فقط گفتی فلان و داره بیسار و داره عشقم شده پولی

کاربری دست دو نفره 

باید دختره خودش دوسش داشت باشه و به نظرم پول و اینا اصلا مهم نیست باید یه کسی باشه که بتونی به عنوان شوهر بپذیریش من خودم اگه بودم ازدواج نمیکردم چون با این شرایط نمیتونم ازدواج کنم ولی بازم بستگی به طرف داره شاید اون دختر خانوم اینجوری احساس خوشبختی کنه

2731

چون سن دختر کمه و قطعا با احساساتش داره می‌ره جلو  ممکنه خیلی از مشکلات رو نبینه .

همینکه این آقا بچه داره و سن خانم هم کمه ، قطعا در مورد بچه به مشکل میخورن .

عاقلانه ش اینه که جواب مثبت نده .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
باید دختره خودش دوسش داشت باشه و به نظرم پول و اینا اصلا مهم نیست باید یه کسی باشه که بتونی به عنوان ...

خودش میگه خیلی دوسش داره 

یعنی اینجوری میگه ک اصلا پولش براش مهم نبوده جذب ظاهرو شخصیتش شده

2738
منطقی نیست همچیزپول نیست بخاطرپول تن به هر کاری نده جداازتفاوت سنیتون شرایط این اقامناسب نیست چرابای ...

میگه ک خیلی دوسش داره و اصلا بخاطر پولش جذبش نشده

الانم میترسه بخاطر اینکه شاید خانواده ها بهم نخورن 

نه  اون دختر مشکلی نداره که فکر کنه به خاطر کمبودش باید با یک مرد سن بالای ازدواج کرده و بچه د ...

میگه اصلا بحث پولش نیس 

اولین دفعه ای ک دیدش اصلا نمیدونست وضع مالیش اینجوریه جذب ظاهرو اخلاقش شد کم کم معاشرت کردن فههمید بچه داره و..