2733
2739
عنوان

اسمم با یه پسره تو دانشگاه درومده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 36 پست
دقیقا همین کارو میکنم جوری کا هستم ادامه میدم خدا بزرگه کسی که قسمتن باشه از کنارم نمیگذره 💔💔 ولی ...

چند وقت دیگه بخاطر اعصاب خوردی های الانت ،به خودت میخندی

اصلا اهمیت نده

بدون برای تحصیل رفتی نه برای حرفای خاله زنک بازی بعضی ها

دوست من که هزار تا برنامه داشت تو داشنگاه،همه هم خبر داشتن

آخر سر با یه نفر ازدواج کرد که همه تو کف بودیم

قسمت واقعا معلوم نیس کجا و کی قراره خودشو نشون بده

چند وقت دیگه بخاطر اعصاب خوردی های الانت ،به خودت میخندی اصلا اهمیت نده بدون برای تحصیل رفتی نه بر ...

اره عزیزم ما خودمونم یکی بود با هنه خاطره داشت الان خوشبخت عالمه خودمم خیلی دیدم ولی بازم نمیتونم هضم کنم خیلی ناراحتم کاش اینطور نمیشد ولی الان که شده دیگه کاریش نمیشه کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم ما خودمونم یکی بود با هنه خاطره داشت الان خوشبخت عالمه خودمم خیلی دیدم ولی بازم نمیتونم هض ...

در هر صورت بخدا توکل کن

شاد باش و فقط رو درست تمرکز کن

انرژی مثبت داشته باش،اهمیت نده اصلا

زندگی ما خیلی با ارزش تر از اونیه که بخوام افکار دیگران راجع به خودمون رو بشینیم ساعت ها تفسیر کنیم

2731

سلام عزیزم خوبی ؟

راستش واست مهم نباشه 

من اگه بودم اهمیت نمی دادم خب دوستی نرماله واقعا اگه اونا بد برداشت کردن اونا غیرنرمالن و مشکل خودشونه 

والا انگار شخصیت های مهمی هستن که برات مهم باشه

یه عالمه خاله زنک و بی فرهنگن 

دو روز که بگذره و یه مدت با کسی نباشی می رن سراغ سوژه بعدی تازه تابستونی داره میاد و سال بعد آب ها از آسیاب میوفته 

سلام عزیزم خوبی ؟ راستش واست مهم نباشه  من اگه بودم اهمیت نمی دادم خب دوستی نرماله واقعا اگه ...

مرسی عزیزم بایت دلگرمیت 🫂🫂❤️ 

دیگه چیزی از دستم برنمیاد 

دیکه خیلی درباره ی این نوضوع باهم حرف زده بودیم دلم نیومد تگت نکنم 😆😘