2733
2739
ب نام خدا خشتکشونو پاره میکنم

به نام خدا

طرف همینجوری واینمیسه که شما خشتکش رو پاره کنین مگه اینکه مردم بیان کمکتون😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا طرف همینجوری واینمیسه که شما خشتکش رو پاره کنین مگه اینکه مردم بیان کمکتون😁

چرا عزیزم 

وقتی غلط اضافه بکنه دیگه نمیتونه دربرابر دان 2 کاراته مقابله کنه  

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟
واینسه مثلا میخواد چه غلطی کنه جلو جمع

خب منم گفتم دیگه که اگه مردم باشن اوکیه🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
چرا عزیزم  وقتی غلط اضافه بکنه دیگه نمیتونه دربرابر دان 2 کاراته مقابله کنه    

اوه اوه منطقیه😅😅😂😂😂

حواسم نبود شما اقایی

بله درسته اما از مدل متلک گوش نیستم😁😁😁

2738

خیلی پیش نیومده 

اگرم پیش اومده توجه نکردم 

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻
اها از نوع خاله زنکش چی؟

خیر خاله زنک هم نیستم فقط حوصلم سر رفته😁😁

خیر خاله زنک هم نیستم فقط حوصلم سر رفته😁😁

اها خیلیم عالی

خوشحالم که تاپیکای مادرشوهر و خواهر شوهر میتونه برای یه اقا جذاب باشه..و برای رفع بی حوصلگیشون مفید باشه.

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟
اها خیلیم عالی خوشحالم که تاپیکای مادرشوهر و خواهر شوهر میتونه برای یه اقا جذاب باشه..و برای رفع بی ...

خیر تاپیک های مادرشوهر خواهر شوهر اصلا جذاب نیست مگه این سایت فقط از این تاپیک ها داره در عوض تاپیک های حس ششمی عالیه😁😁😁

حاال کردم با نظرت،

متشکرم عزیزم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706