2733
2739
عنوان

از ازدواجم پشیمونم سنی نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 50 پست
میدونی گلم نمیخوام بگم جداشو بدرد نمیخوره  منم شوهرم همین بود جلوی مادرش و خواهرش و جاریم منو ...

شوهرمن بخاطر ابنکه بچه آخره و دوتا برادر معلول داره و پدر نداره و اینکه کسی کمک مامانش نیس ن دلش میاد،نه میزارن که ازپیش مامانش بره  اونام آدمایین ک میخان سواستفاده کنن از آدم و منم مجبورم لال شم بخاطر اینکه شوهرم خودشو مسئولشون میدونه مامانشم لوسش کرده ک همیشه ور دل خودش باشه پسرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحتیم میدونی از چیه

از اینکه چرا زودتر نفهمیدم این چیزارو

من میدونسم خاتوادش اینجورین

ولی فکر نمیکردم انقدر خودشو مسئولشون بدونه و انقدر مهم ترازمن باشن 

بمن فقط باحرف میگه وگرنه عملش فرق میکنه همه جوره

شوهرمن بخاطر ابنکه بچه آخره و دوتا برادر معلول داره و پدر نداره و اینکه کسی کمک مامانش نیس ن دلش میا ...

ببین اشتباه اول رو خودت کردی که با همچین خانواده ایی وصلت کردی 

اشتباه دومت هم این بود که رابطه داشتی 

ولی هنوزم دیر نیست با این شرایط شوهرت تا آخر عمر حکم کارت بانکی رو برای اونا داره،

منم خانواده شوهرم خیلی عوضی بودن همه هم می‌دونستن ولی خب به خواست خودم نبود به اجبار پدرم بود 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
2742
ببین اشتباه اول رو خودت کردی که با همچین خانواده ایی وصلت کردی  اشتباه دومت هم این بود که رابط ...

خانوادم قبول کردن نامزد کنیم

بااینکه من بچه اول خانوادم و تک دخترم اگ وابستگی ای هم باشه من باید باشم ن اونکه مرده و میخاد زندگی تشکیل بده

ببین اشتباه اول رو خودت کردی که با همچین خانواده ایی وصلت کردی  اشتباه دومت هم این بود که رابط ...

اولش میگفت من بخاطر تو حتی خانوادمم حاضرم ول کنم ک تو هرجوری دوسداری زندگی کنی

منم گفتم ن نمیخام ولشون کنی ولی ی زندگی ای باشه برامون ک اختیار همه چیزمون دست خودمون باشه و اگرم کمک میخای بکنی طوری باشه ک دیده بشه و قدر بدونن