2733
2739
عنوان

تا اسم زن باردار میادحالم بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اینکه واقعاً یه سریا بخوان به حالا خانمای باردار اطرافشون محبت و لطف اینا بکنن اون اختیاریه ولی یه سریاشون واقعاً از شور به در می‌کنن حرفتو قبول دارم به نظر من خانم باردار فقط و فقط بعد از شوهرش توقع داشته باشه از هیچکس دیگه‌ای نباید هیچ توقعی داشته باشه که بخواد بهش لطف بیش از حد بکنه یا فکر کنه وظیفه‌ای نسبت بهش دارند

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
مشخصه ب دردنخورن ک اینقدر ناراحته

ن من درکش میکنم مام ی فامیل داشتیم روابط خانوادگیشون خیلی خوب بود ولی اون مجرده دیگ از رفتو امد خواهربرادراش خسته شده بود نمیتونست درس بخونه استراحت کنه 

اونام خب خونه پدرمادرشون بود نمیشد ک نیان هر دو طرف حق دارن 

2731
بقیه کاش مثل شما درک می کردن

من چون دیدم عزیزم کاملاً درکت می‌کنم اون خانم توقع داشت همه وقتی بچه‌اش دنیا اومده بهش خدمت بکنن و براش لیوان آب بیارن و فلان و اینا در صورتی که واقعاً بقیه وظیفه‌ای نداشتن به بقیه هیچ ارتباطی نداشت اگر کسی هم براش کاری می‌کرد از روی لطف بود بهش وگرنه وظیفه‌ای در قبالش نداشتن فقط و فقط شوهرش وظیفه داره بهش رسیدگی بکنه که خیلی‌ها شوهرشون اصلاً هیچ اهمیتی براشون مدارک زنشون زایمان کرده براشون اصلاً مهم نیستش درکی از این موضوع ندارند به خاطر همین همون خانما مجبور میشن که از بقیه توقع داشته باشند تا جای خالی وظیفه شوهرشون پر بشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
چه ربطی به عقد داره بحثم این بود روزای سختم کمک خواستم نبودن 

عزیزم.شما نه کمک کن نه توقع کمک داشته باش.اینقدر حرصم نخور.

همه تاپیکات پراز انرژی منفیه...اسم کاربریتو گذاشتی داغون...همین انرژی منفیا به خودت دوباره برمیگرده...

وقتی دیدت به زندگی مثبت باشه.حال دل خودتم خوب میشه.بعدم هرکاری میکنی برا خدا بکن...خودش جواب زحمتاتو میده

عزیزم.شما نه کمک کن نه توقع کمک داشته باش.اینقدر حرصم نخور. همه تاپیکات پراز انرژی منفیه...اسم کارب ...

وقتی کمک می کنی به دیدشون نمیاد وقتی کمک هم نکنی مثل خودشون می خورنت