2737
2739
عنوان

آب نیسان وخواص آن💎💍

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 43 پست
شما تهرانی ؟ من امسال حتما میخوام برای شفای یه مریض دختر کوچولو میخوام  دعا کن بتونم آب باران ...

ن من ساکن همدانم

ان شاالله ک بتونی خودت جمع کنی آبو

وان شاالله ک اون دختر کوچولو حالش خیلی خیلی زود خوب ش الهی آمین🌷❤⭐🌹

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
تا24 اردیبهشت وقت هس ک جمع کنی😂

هیچ وقت فکر نمیکردم برای بارش بارانم دست به دعا بشم   

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن من ساکن همدانم ان شاالله ک بتونی خودت جمع کنی آبو وان شاالله ک اون دختر کوچولو حالش خیلی خ ...

من نزدیک تهرانم اینجا زیاد بارون نمیاد

امیدم به خداست تا بتونم گره از مشکلم باز بشه به حق عظمت و بزرگی خودش 

2731
خرافات

تو اینجور تاپیکایی ک ب مزاجت سازگار نیس نیا عزیزم اجبار نیس ک

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
هیچ وقت فکر نمیکردم برای بارش بارانم دست به دعا بشم    

اتفاقا  واس بارش بارون باید دس ب دعا شد

حالا ن صرفا ب خاطر آب نیسان جمع کردن

درجریانی ک ایران از چندین سال گذشته داره با خشکسالی دست وپنجه نرم میکنه

خب چ بهتر ک بارون بیاد وی خرده جبران بکنه کمبودآب رو

من نزدیک تهرانم اینجا زیاد بارون نمیاد امیدم به خداست تا بتونم گره از مشکلم باز بشه به حق عظمت و بز ...

ان شاالله ک خدا حاجت همه وحاجت شما رو خیلی زود بده الهی آمین🌷🌷

اتفاقا  واس بارش بارون باید دس ب دعا شد حالا ن صرفا ب خاطر آب نیسان جمع کردن درجریانی ک ...

آره واقعا تو این وضعیت خشکسالی بارون نعمته

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2738
میشه یکم از تاثیراتش بگی؟  حاجت روایی هم داشتی؟

بله شنیدم ک حاجت هم میده البته از دیگران شنیدم ک مثلا مریض چن سالشون خورده وخوب شده یا مثلا ب نیت ازدواج خوردن وی بخت خوب نصیبشون شده

تاثیراتشم اینه ک نورچشم رو واقعا زیاد میکنه وتا ی مدت از مریضی وبیماری ها درامانی

اینجا دیگه بارون نمیاد نمیشه از اون اب برام پست کنی؟  🤔

من الان آب نیسان ندارم عزیزم

اینی ک میگم خوردم واس چن سال پیشه

ولی میشناسم کسانی ک دارن از این آب اگه گیر آوردم چشم حتما برات میفرستم

منک‌‌این آب رو خوردم ولی هیچی نشد

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣