2752
2734
عنوان

#چالش_۷۵_روز_سخت 💪 هرکی پایست بیاد👋

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 309 پست
از نظر من جالب بود اتفاقاتش غیر قابل پیش بینیه و اینه که جذابش کرده

خب پس حتما خوشم میاد😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سلام👋❤

گزارش سی و هشتمین روزچالش👇

صبح ناشتا عکس✔

ده دقیقه حلقه زدم و یوگاپریودی✔

صبحونه خوردم و دوش✔

کارمم انجام دادم✔

ذکرمو گفتم✔

یه پادکست گوش کردم که راجب کتابی که میخونم بود✔

در طول روزآب خوردم✔

نیم ساعت زبان خوندم ✔

در طول روز صلوات فرستادم✔

یوگا✔

۱۰ صفحه کتاب خوندم✔

چله کیلمیه انجام دادم✔

روتین پوست و مو انجام دادم ویتامینامم خوردم✔

دیشب نصف فیلمو که دیدم چشمام میرفت و قطعش کردم امشب ادامه فیلمو میبینم✔

شب بخیر👋❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام👋❤

گزارش سی و نهمین روز چالش👇

ناشتا عکس گرفتم✔

یکم کارمو انجام دادم بعد ۳۰ دقیقه رقصیدم و ۱۵ دقیقه حلقه زدم✔

ذکرمو گفتم✔

صبحونمو خوردم✔

کارمو تموم کردم✔

یه پادکست گوش کردم✔

در طول روز اب خوردم✔

۳۰ دقیقه زبان خوندم✔

در طول روز صلوات فرستادم✔

یوگا✔

۱۰ صفحه کتاب خوندم✔

چله کیلمیه انجام دادم✔

روتین پوست و مو خوردن ویتامینا✔

امشبم فیلم سینمایی دارم بعد ارسال این میبینم✔

کلی هم تمیزکاری انجام دادم من فردا از صبح مهمون دارم تا آخر شب فکر نمیکنم جز ذکر و چله و صلوات بتونم کاری انجام بدم چون جلوی مهمونم که نمیشه ورزش اینا کنم یا ولش کنم کتاب بخونم و اینا.

خلاصه باید ببینم چجوری میشه🤔

شب بخیر👋❤

سلام👋❤ گزارش سی و نهمین روز چالش👇 ناشتا عکس گرفتم✔ یکم کارمو انجام دادم بعد ۳۰ دقیقه رقصی ...

سی و نه روز گذشت و فقط سی و شش روز مونده

البته حواسم هست که اون وسطا دو روز  چالش مالید و قرار شد به آخرش اضافه کنی. پس میمونه سی و هشت روز 😁😁

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
سی و نه روز گذشت و فقط سی و شش روز مونده البته حواسم هست که اون وسطا دو روز  چالش مالید و قرار ...

عاااشقتم که حواست هست😍😍😍😂

ساناز از دیروز صبح مهمون داشتم تا یک ساعت پیش بودن

سلام👋❤

من دو روز مهمون داشتم یعنی مهمونام شبم خوابیدن و امکان انجام چالش نبود فقط ذکر و صلوات اینارو تونستم بگم

امروز چالش کامل رعایت شد✔

فردا یه حساب کتاب میکنم ببینم چند روز باید اضافه کنم به چالش

سانازجونم اینجا هم میترسم پیام بدم یا تگت کنم بخاطر اون جریانی که گفتی امیدوارم تا فردا اومده باشی❤

سلام👋❤

گزارش چهل و یکمین روز چالش👇

صبح ناشتا عکس✔

پیاده روی بیرون از خونه✔

صبحونه✔

پادکست✔

ذکر✔

در طول روز آب✔

۳۰ دقیقه زبان✔

در طول روز صلوات✔

۱۰ صفحه کتاب✔

دوچرخه سواری و پیاده روی✔

چله کیلمیه✔

روتین پوست و مو و خوردن ویتامین ها✔

بعد ارسال گزارشم قسمت اول سریال the 100 رو میبینم✔

ساناز جونم چقدر جات خالیه🥺

شب بخیر👋❤

سلام👋❤

چالش به طور کامل رعایت میشه ولی انقدر کارام زیاده که وقت نمیکنم گزارش بدم ولی از امشب حتما بازم گزارش میذارم.

روز بخیر😁👋❤