2733
2739
عنوان

نوزاد بیست روزه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 41 پست
دختر من تا ۴۰روز شب تا صب گریه کرد داروهم فایده نداشت فقط کولیکز یه کم آروم میکرد دکتر گفت اکثرا تا ...

این قطره ضرر نداره؟ 

دکترا که هیچ دارویی نمیدن نمی‌دونم خودم سرخود دارو بدم یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بچه های کولیکی بعد یه مدت خودشون خوب میشن. دخترای من هردوتا شون شدید دل درد داشتن 4 ماه تموم هم خودم عذاب کشیدم هم دخترام،هر چی بگی دادم بهشون ولی اون تایمی که دلدرشون شروع میشد هیچ کاری نمیتونستیم بکنیم. دقیقا 4 ساعت تموم طول می‌کشید.. 

عزیزم تا دوره اش نگذره همینه  بالای یک ماه بهش شربت گریپ میکسچر ایرانی بده ولی الان بذاریدش ت ...

همه این کارارو می‌کنم بجز دونه هل و حوله گرم که اونم امتحان می‌کنم ممنون بابت راهنمایی

این قطره ضرر نداره؟  دکترا که هیچ دارویی نمیدن نمی‌دونم خودم سرخود دارو بدم یا نه

امتحان کن چون هر دارویی به یه بچه می‌سازه میگن روزی ۳بار باید بدی ولی من روزی یه بار فقط میدادم میترسیدم 

شما هم روزی یه بار دوبرابر وزنش بهش بده ۲روز بدی معلوم میشه بهش می‌سازه یا نه بعضی بچه ها کلا هیچی روشون جواب نمیده که اونو دیگه باید تحمل کنی دخترمنم کامل خوب نمیشد فقط یه کم آروم تر میشد الآنم بعضی وقتا دل درد داشته باشه چندروز روزی یه بار بهش میدم