2733
2734
عنوان

خیلی مهمه خیلی خیلی مهم لطفا کمکم کنید بیایدددد🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 23 پست

نظرات و ول كن برو از يه مشاور نظر بگير -تو اسنپ دكتر م هست محدوديت فايده نداره راهشو پيدا ميكنه .بايد بهش كم كم اگاهى بدى از خطرات مطلعش كنى ديگه ١٢ سالشه كم كم شرو كن و از مشاور حتما مشورت بگير

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بچه بودم مادرم میگفتن خداوندمیبینه

روی بچه های آینده ات تاثیرداره و.....

یعنی تربیت غیرمستقیم

بااینکه خیلی آزادی داشتم خیلی مراقب خودم بودم

الان الحمدالله همین روش روی بچه هام تاثیرداشته

انشاءالله برای بچه شماهم موثرباشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی خوام بدونه ک فهمیدم چون مثل خودم می ره دنبال مخفی کردن کارهایی ک می کنه کلی می گم  می خوام ...

عزیزم باهاش صمیمی شو تصمیم خودمم همینه وقتی بچه دار شدی انقدر باهاش رفیق باش که کنجکاوی هاشو باهات در ارتباط بزاره رفیقاشم گیر نده بد تر میشه ما هم جوون بودیم 

برا پسر منم پیش اومد

بردمش مشاوره

گفت تو این دوره زمونه کنترل کردن واقعا سخته

خصوصا از وقتی بعد کرونا و مدارس مجازی ، گوشی افتاد دست بچه ها ، یه انقلابی به پا شد

چیزایی که باید تو سن ۱۵ سالگی بفهمن ، تو سن ۱۰ _ ۱۲ سالگی میفهمن

واقعا شرایط سختیه

گوشی رو کنترل کنی ، هم کلاسیاشو چکار میکنی ؟ پسرای تو کوچه خیابون رو چکار میکنی ؟ آیا میتونی جامعه رو خاموش کنی ؟

فقط باید با بچه ت دوست باشی همه چی رو بهت بگه و چیزی رو ازت پنهون نکنه

و اگه سوالی برات پیش اومد ، خودت دوستانه و سربسته جوابش رو بدی که مجبور نشه بره از بیرون به جواب برسه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731
برا پسر منم پیش اومد بردمش مشاوره گفت تو این دوره زمونه کنترل کردن واقعا سخته خصوصا از وقتی بعد ک ...

دقیقا همینه فیللتر گوشی رو روشن کنم 

مدرسه چی دوستاش چی 

تو اقواممون الان میبینم خانومه از دوست دختر پسرش خبر داره در این حد باهم اوکین  پسره کلاس نهمه بیخیال نگاه گیر نده که هم بیشتر کنجکاوشه و هم از دست بدینش تو روی خودت در نیار حرمت ها رو نشکن 

2738

نمیشه بچه های این دوره زمونه رو کنترل کرد از گوشی شما فیلم چیزی نتونه ببینه دوستاش با گوشی میارن مبینن باهاش رفیق باش بتونه هر چی شد بهت بگه 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد