2733
2739
عنوان

نميدونم چجوري به خواهرم كمك كنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 64 پست

ايشون از سيزده سالگي تا الان ك سي و يك سالشون هست عادت كرده به اين نوع رفتار و سبك زندگي!

تعجب ميكنم از اين ك چ طور الان شما ميخواي هدايتش كني ؟

بزاريد هر جور راحت زندگي كنه، تا زماني ك خودش سرش به سنگ بخوره....

متوجه بشه راهي ك رفته درست نبوده 

متاسفانه از دست من و شما ديگه كاري ساخته نيست تا خودش نخواد قدم بر داره!

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم بگم که یکی مثل خواهر شما زندگی خواهر منو نابود کرد  ببخشید استاتر ولی مشخصات دختره خیلی شبیه اون دختره.....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

عزیزم بهش بگو تا الان با عقل خودت زندگی کردی این شد حالا دیگه به حرف پدر و مادرت گوش کن. 

صراحتا بهش بگید پسره تو رو ب ای چی میخواد بهش بگو یه مدت دست از خدماتی که به پسره ارائه میده برداره ببینه میمونه بازم یا نه!

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2731
مموونم از دلداريت عزيزم چجوري از مشاوره هاي اينجا كمك بگيرم

اگر تو وب سايت مشاورين ني ني سايت رو جستجو كني ميتوني ازشون سوال كني من لينكشو برات ارسال كردم و بطور كل تو اينترنت عبارت مشاوره انلاين رو بزني ميتوني مراكز مشاوره انلاين رو ببيني و ازشون سوال كني 

http://www.ninisite.com/discussion/17/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA