2737
2734
عنوان

نامزدم میخاد فقط یدونه النگو برام بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
زرنگ بازی درمیاره ها.طلاهایی که برا مناسبتا میبرن جدای طلای عروسیه

کجا جداست..سمت ما اگه گوشواره و گردنبند و مثلا تک پوش رو تو مناسبتا بیارن ..فقط موقع حنابندون ی تکه طلا میدن..دیگه واجب نیست سر وقت عروسی هم طلا بگیرن

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……
اره ما كلا ٦تا بايد به عروس بديم

النگو برای زنای سن بالاس بنظر من

ما سرویس و 

انگشتر

دستبند

ساعت

اینا میدیم

البته  اینا زیاد مهم نیست آرامش و اخلاق باعث ثبات زندگی  میشه.

انشاالله خوشبخت بشید❤️

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›

خب نیاره 

همین ک عشقت پیشته لذت ببر 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
کجا جداست..سمت ما اگه گوشواره و گردنبند و مثلا تک پوش رو تو مناسبتا بیارن ..فقط موقع حنابندون ی تکه ...

نه سمت ما اینجوری نیس.مقدار طلایی که باید بخرن مشخص میکنن از قبل و جدا از طلاهاییه که تو مناسبتا میارن.بد نگذره بشون؟۴تا تیکه طلا رو هم برا عید حساب میکنن هم عروسی؟؟

2740

ما هم دونه دونه می‌بریم

تو یکسال میشه ۶ تا 😁

عید نوروز

بهارونه

عید فطر

عید قربان

شب یلدا

تولد عروس

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
چ جالب کجایید

نزدیک همدان

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
النگو برای زنای سن بالاس بنظر من ما سرویس و  انگشتر دستبند ساعت اینا میدیم البته  ای ...

ما واسه عقد يه سرويس كامل و يه انگشتر

بعد واسه عيد و تولد اينا هم نيم ست و اويز اينا ميديم

واسه عروسي هم باز يه سرويس كامل،شيش تا النگو با حالا تك پوشي،پابندي چيزي ميديم

🫠