2733
2739
عنوان

شروع دویدن

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 19 پست
ببخشید ،بدنساز حرفه ای هستید این سوالا ازتون میپرسم ، من تردمیل خریدم تا تو خونه ورزش کنم ولی اکثرا ...

بله درست میگن مخصوصا اگر وزن تون بالا باشه زودتر زانو هاتون و نابود میکنه...(یکی از دوستام کارش به آب درمانی و جراحی کشید چند ماه درگیر بود...فقط به خاطر تردمیل)

_اگر واریس داشته باشید بد ترش میکنه...

هدف تون از استفاده ی تردمیل چیه بگید من راهنمایی تون کنم

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
بله درست میگن مخصوصا اگر وزن تون بالا باشه زودتر زانو هاتون و نابود میکنه...(یکی از دوستام کارش به آ ...

پس کاش نخریده بودم 🥲

نه وزنم خوبه ، خواستم ورزنم بالا نره ، و واریس داشتم لیزر کردم ولی گفتن پیاده روی کن ،چرا تردمیل بدترش میکنه اخه؟؟؟

لایک نکنید😜متاهل❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کاش نخریده بودم 🥲 نه وزنم خوبه ، خواستم ورزنم بالا نره ، و واریس داشتم لیزر کردم ولی گفتن پیاده ...

نه اصلا به هیچ وجه رو تردمیل ندویید چون باعث میشه واریس پاتون به خاطر سطح های سفت و سخت بیشتر بشه 

از روش کالری سوزی استفاده کنید یک ساعت نیم ساعت پیاده روی تند داشته باشید تا خون خوب تو پاهاتون گردش کنه...

در ضمن دلخوش به لیزر نباشید چون اگر تغذیه تون درست نباشه برمیگرده...

نه کار خوبی کردید تردمیل خریدید...فقط روش راه برید اونم با سرعت مثلا ۸ تند تند ...فقط ندویید

دوچرخه ثابت خیلییییی خوبه بدونه ذره ای آسیب تونستید اونم بخرید

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
نه اصلا به هیچ وجه رو تردمیل ندویید چون باعث میشه واریس پاتون به خاطر سطح های سفت و سخت بیشتر بشه&nb ...

ممنون وقت گذاشتید ،لطف کردید ، 

برم تردمیلا بذارم تو دیوار 🤣 دوچرخه بخرم

لایک نکنید😜متاهل❤❤❤❤
2728
ممنون وقت گذاشتید ،لطف کردید ،  برم تردمیلا بذارم تو دیوار 🤣 دوچرخه بخرم

خواهش میکنم 🌹

موفق باشید