2737
2734
عنوان

سوال زنانه دارم ورود اقایون ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 24 پست
منم دقیقا مشکل تو رو دارم برام زاکیسم و یه ژل شست شو بانوان بدون شوینده صابونی بدون بو نوشت

میشه از ژل ات عکس بدی برم بخرم؟؟؟ 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

از درست نشستن توی توالت هستش بادست بشور 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی جوری نیست نپوشم؟ همیشه پوشیدم نمیدونم ی جوریه؟   شورتام نخیه ولی خب   شلوارم خراب نمیش ...

وقتی ش و رت روبزاری کنار ابریزش و ترشحت خیبی کم میشع...بعد دسشوی هم خودتوخشک کن بعدپاشو ک خشتگت خیس نشه...

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍
از درست نشستن توی توالت هستش بادست بشور 

ب دست میشورم باور کن 

با دستمالم خودمو خشک میکنم 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2742
ب دست میشورم باور کن  با دستمالم خودمو خشک میکنم

دستمالت تک تکه میشد تو دست

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

می عزیزم 

واقعا معذله 

ار طرفی روزه میگیرم 

یکسره حس میکنم ک اب منیه و روزم باطل شده 

وسواس گرفتم

2740
می عزیزم  واقعا معذله  ار طرفی روزه میگیرم  یکسره حس میکنم ک اب منیه و روزم باطل ش ...

باور ميكنى هرسال ماه رمضون همين مشكلو دارم نميدونم چرا بدتر ميشع تو اين ايّام فكر كنم سيستم بدن بهم ميخوره😐

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟