2733
2734
نمیدونم بلا تکلیفم تاپیک قبلیمو بخون بچه ندارم

آره خوندم

زندگیت وقتی سرد و کسل کنندس جدا شو اونم شما که بهترین موقعیت شغلیو داری و رو پای خودتی

و مهمتر اینکه بچه نداری

منم الان با دوتا بچه ۱۷ سالو ۵ سالم چندین ساله همش بغکر جداییم 

این خوبیای که از شوهرت گفتی مال من دقیقا برعکسه

خیانت تا دلت بخاد اعتیاد بداخلاق اهل دادوهوار عربده

بخدا دیگه بریدم فقط میخام برم یجا که هیشکی نباشه انقدددد که اذیتم میکنه ولی من شغلی ندارم سختمه جدایی😔🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برای همین بلاتکلیفم نمیدونم به آرامش میرسم یا نه

صد در صد میرسی 

اصن تنهایی خودش خییییلی خوبه هیشکی نیس باهات کاری داشته باشه غذا بپز خونه تمیز کن راحته راحت واسه خودت 

صب تا شبم که میری سرکار 

آره خوندم زندگیت وقتی سرد و کسل کنندس جدا شو اونم شما که بهترین موقعیت شغلیو داری و رو پای خودتی و ...

الهی عزیزم میفهممت منم روزایی ک شغلی نداشتم وشوهرم درگیر بود خیلی عذاب کشیدم،امیدوارم خدا براتون بهترینا رو رقم بزنه و همسرتون رو به راه درست هدایت کنه

2742
صد در صد میرسی  اصن تنهایی خودش خییییلی خوبه هیشکی نیس باهات کاری داشته باشه غذا بپز خونه تمیز ...

فک میکنم کمی وابسته اشم میترسم از نظر روحی داغونتر از اینی ‌ ک هستم بشم

و نتونم تنها زندگی کنم

الهی عزیزم میفهممت منم روزایی ک شغلی نداشتم وشوهرم درگیر بود خیلی عذاب کشیدم،امیدوارم خدا براتون بهت ...

ممنونم گلم ولی بهتر که نشده بدترم شده اصن من نمیدونم چرامن بچه آوردم بدبخت کردم خودمو

میشه شغلتونو بدونم.؟

منم یمدت میرفتم فروشندگی ولی خسته شدم از غرغرای صابکار

ممنونم گلم ولی بهتر که نشده بدترم شده اصن من نمیدونم چرامن بچه آوردم بدبخت کردم خودمو میشه شغلتونو ...

من بخاطر همبن اخلاقا و کاراش ترسیدم بچه دار بشم

شرمنده نمیتونم بگم اگ بگم شناسایی میشم قطعا

2738