2733
2734
اررمش روحی ندارم حالم اوکی نی ..دغدغه فکری دارم و دلم میخواد حاجت روا بشم ؟ میدونید چکار کنم ؟ 

حاجتت چیه؟

پایه ای از شب قدر باهم شروع کنیم به روشایی که من بلدم برا حاجت روایی؟

واینکه فکرنکنم بتونی روزای عادیه دوسه ساعتی مشغول خوندن سوره وذکرای مختلف شی نه؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم حتما چراکه نه همین الان نیت کنید چله زیارت عاشورا به این روشی که میگم بخونید زیارت رو که شروع کر ...

عزیزم من ۴ روزه چله عاشورا رو شروع کردم ولی علقمه رو نخوندم قبلش بنظرت نتیجه میده یا از اول شروع کنم ؟🥺

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
2742
حاجتت چیه؟ پایه ای از شب قدر باهم شروع کنیم به روشایی که من بلدم برا حاجت روایی؟ واینکه فکرنکنم بت ...

گلم تو تاپیک دیگه خوندم یادم رفته اون ذکر یا خالق که گفتی تعدادش چندتا بود بگم ؟ 

عزیزم من ۴ روزه چله عاشورا رو شروع کردم ولی علقمه رو نخوندم قبلش بنظرت نتیجه میده یا از اول شروع کنم ...

عزیزه دلم زیارت عاشورا خودش به تنهای عرش رو تکون میده نه فقط عرش میتونه غوغا کنه جلو چشمت من چیزایی میدونم که شاید شما نشنیدین  خوندن این زیارت اداب خاصی داره و روشهای مختلف یکیش این هست عادی بخونید یکیش هم دعای علقمه هست که همراهش باشه و به مدلی که من گفتم روش های قدرتمندتری هم هست منتها چون خیلی عظیمه باید ظرفیت درتون ایجاد بشه والا نمیتونید به پایان چله برسید 

بفرمایید جانم

جانت سلامت باشه 

اگه دقت کنی اواخر زیارت عاشورا نوشته و این لعن را صدبار بگو بعد پایین تر نوشته و این سلام را صدبار بگو اول این لعن هارو باید صدبار بگی بعدکه تموم شد بری صدتا سلامی که گفته رو بگی نیازی نیست پشت سرهم بدو بدو بگی حین کار کردنت و خواب و بیداریت تا دوازده وقت داری وقتی سلاما هم تموم شد بعدش ادامه زیارت عاشورا رو بخون و بلافاصله بعدش علقمه 

جانت سلامت باشه  اگه دقت کنی اواخر زیارت عاشورا نوشته و این لعن را صدبار بگو بعد پایین تر نوشت ...

دمت گرم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده برای منم دعا کن ۲تا موضوع تو زندگی خیلی داره اذیتم می‌کنه 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
2740
عزیزه دلم زیارت عاشورا خودش به تنهای عرش رو تکون میده نه فقط عرش میتونه غوغا کنه جلو چشمت من چیزایی ...

ممنون از توضیحاتت من اولین بارمه نذر کردم و حتماً چله رو تا آخر میخونم 🤲😔

لطفاً برای زندگیم دعا کن خیلی در مونده و دل شکسته م 💔😭