2737
2734
عنوان

چجوری بینی و عمل بلاگرا انقد قشنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 23 پست

هزار بار ترمیم میکنن بعدم فیلتره

بعدم منم دکترم خیلی خوب بود و کلا خیلی سخت قبول میکنه عمل کنه

من یکی از دوستام عکسشو دیدم بعد چن سال اصن گفتم چقد بینیش خوشگله چقد لبش قشنگه بعد از نزدیک که دیدمش بینیش خیلی پهن عمل شده بود و لباش اونجوری نبود اصن عکسش با واقعیت خیلی فرق داشت

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ من یه بار عمل کردم یه بار ترمیم کردم باز ب ترمیم احتیاج داره شوهرم میگه نه یهو دماغت کنده میش ...

چرا ترمیم؟

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2742
هزار بار ترمیم میکنن بعدم فیلتره بعدم منم دکترم خیلی خوب بود و کلا خیلی سخت قبول میکنه عمل کنه من ...

خو مردا ک اینارو نمیفهمن

من خیلی حرص میخورم تو اینستا پر دافه

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
من فقط غضروف اضافی میاد بیرون رو بینی م اندازه یه نقطه کوچولو ..نمیدونم چیکار کنم بقیه ش بد نیس خوبه ...

غضروف گذاشتن برات؟ 

عکس بزار از بینیت

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2738