2733
2734
عنوان

اگه خونه پدر همسرتون پایین شهر باشه حاضرید....

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 34 پست
در طبقه مجزا

اگه خونه ی جداست اره ، من باشم میرم

فکر کردم قراره با هم زندگی کنین

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نه همسرم بخاطر منطقش اصلا اونجا رو دوست نداره و اینکه خوذش نظرش روی رهنه میدونم بخاطر من میگم ولی ره ...

نمیدونم. بستگی به شرایط داره ولی شما داری تصمیمتون رو از روی عقل می‌گیرد بنظرم 2 3 سال تموم میشه میره ولی بعدش خونه دار میشید خیلی خوبه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر منطقه پایین شهرش دلم راضی تیست دوباره میگم نکنه دارم غیرمنطقی تصمیم میگیرم برم رهن و کلی عقب ...

بنظرم خونه دار شدن به هر چیزی می‌ارزه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2742
نه بابا کی دیکه باهم زندکی میکنن تو این دوره اونا طبقه پایین  ما طبقه بالا

خب پس اگه از قبل باهاشون مشکل خاصی نداری می ارزه به خونه دار شدن گلم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!