2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاللاااا

کی؟ من؟ مرسی 😁❤

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2728
همون که با بچه بود تو بودی؟😅نمیشد ریپ بزنم نم چرا

عه نه اشتب شد 😂😅

من اون پیشیه رو گذاشتم عکس خودمو نزاشتم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
واسه پیشی هم گفتم بشه ی منه😂ولی چون فک کردم اشتباه ریپ زدم پاکش کردم

عه بخاطر همین هرچی رو اعلان زدم نیورد بخاطر همین اومدم تو تاپیک پستتو دیدم فکر کردم منو ریپ زدی 😅

2738