2733
2739
عنوان

بختک افتاد روم یه حالتی مثه سایه داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 17 پست
داداشم نصف شبا که میرفت تراس سیگار میکشید،میگفت اون دور دورا کوهها،چنتا جن جمع شده بودن و یه کارایی ...

والا من اونو نمیدونم

الان رفتم برات از کتابی که رفرنس اصلی روانشناسیه علت رو در اوردم که کامل توضیح بدم بهت

ساده شده اش اینه که یه وقتایی شما هنوز خوابیدی ولی حالتی از برانگیختگی پیش میاد برات که یه بخش هایی از بدنت بیدار میشه

عضلات تو خواب فلج میشن درسته؟شما خوابی هنوز ولی سطح تنفست تنفس یه ادم بیدار میشه ضربان قلب و ...همه میشه شبیه یه ادم بیدار ولی عضلات هنوز خوابن

این حالت حالت چهارم خواب و بیداریه و بخاطر تجربع هم زمان امواج خواب و بیداری اتفاق میوفته

برای همین ممکنه حتی جن ببینی گوشه اتاقت چون داری خواب میبینی...و وقتی همچین چیزی رخ میده مغزت پیش فرض اولیه اش اینه که جن اومده(چون از بچگی گفتن بهمون جن میکنه این کارو)

حالا فرض کن بهمون میگفتن تو خواب یه کبوتر میاد خفه ات میکنه

تو به جای سایه ی جن مانند سایه کبوتر رو میدیدی(چون داری خواب میبینی تو بیداری و مغزت توقع داره که اون تصویر رو ببینی)

تو سن پایین زیاد تر اتفاق میوفتن اینا

به خیلی عوامل متعدد هم ربط دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.