2733
2734
عنوان

یادمه مطب بودم ،دکتر زنان یه خانومه اومده بود ک....

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 33 پست
😂😂اوکی بهم ثابت شد خنگم 🤣🖐

البته یه چیزو اشتباه گفتم،  اینکه وقت عادت یکم باز میشه،  فک کنم همیشه همون حالته،  همینت قشنگه دیگه،  الان که همه این کارای احمقانه رو فوت آبن، همین که در این مباحث خنگ باشی خودش یه امتیازه مثبته، منم سنم زیاده و متاهلم واسه همین بلدم  وگرنه منم مثل تو بودم

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
البته یه چیزو اشتباه گفتم،  اینکه وقت عادت یکم باز میشه،  فک کنم همیشه همون حالته،  ه ...

دهانه واژن موقع پریودی شل و ول تر میشه 

ولی دهانه رحم رو نمیدونم ،،رحم داخلی تر هست خب 

ک طبق گفته شما همیشه یه شکل هست 

😂باید یکم بخونم راجب اش

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دهانه واژن موقع پریودی شل و ول تر میشه  ولی دهانه رحم رو نمیدونم ،،رحم داخلی تر هست خب  ...

آره همینطوره فک کنم،  آره مطالعه خوبه،  مخصوصا اینکه در مورد خود آدم باشه،  موفق باشی،  از هم صحبتی باهات خوشحال شدم گلم، شبت بخیر

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
آره همینطوره فک کنم،  آره مطالعه خوبه،  مخصوصا اینکه در مورد خود آدم باشه،  موفق باشی ...

اهوم،همین طوره

منم😊

شبت بی فکر ❤

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2728