2733
2739
عنوان

دلم داره میپوسه نامزد سابقم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 33 پست

ولی خیلی اعصابم خراب کرد پاهام یخ زد سر درد شدید گرفتم

💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 
از این میسوزم خودشو متاهل میدونه چقدر اون زنی که باهاش رفاقت کرد اون زن متاهل و بچه دار شانس داشته ...

ازکجا معلوم بااون زن شوهردار باشه اگ بودوزنه تامینش میکرد ۰چراباید دنبال هرزه بازی باشه 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ازکجا معلوم بااون زن شوهردار باشه اگ بودوزنه تامینش میکرد ۰چراباید دنبال هرزه بازی باشه 

خب زنه رو میشناسم از اینستاگرامش

زنه خیلی ترسوعه 

ولی پیاماشو تو گوشی نامزدم قبلا دیده بودم 

فقط به نامزد من پا داده چون خیلی زبون بازه نامزدم قند تو دل زنها اب میکنه

نامزدش اینستاشو با یه اکانت فیک دنبال کردم بهش پیام دادم که باهام کمی دردل کنه 

گفت ابجی اصلا چند ساله از شوهرم راضی نیستم از یه طرف هم نمیتونم طلاق بگیرم

تو جای کوچیک زندگی میکنن روستا مانند 

فقط نمیدونم چجوری هی قرار میذارن بیرون

نامزدم تو پروفایلش نوشته بود بهترین لحظه زندگیم زمانی بود که تو بغلم به ارامش رسیدی بعد اسم اون زنه متاهل رو نوشته بود

این زن متاهل هم تو پیامای تلگرامش به نامزد من گفته بود عزیز دلم

همون موقع که عزیز دلم رو دیدم کات کردم

💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 

زنه خیلی ترسوعه ولی زیر زیرکی با این قرار میذاره 

شوهرش و فامیلاش خیلی بهش اعتماد دارن

رفتم فامیلهای زنه رو پیدا کردم میخوام رسواشون کنم گرچه که اینها بازم دست از همدیگه برنمیدارن

2728