2733
2734
عنوان

اگر تا آخر عمر اینجوری تنها موندم چی😣

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 18 پست
والا من رفتم نامزد کردم بعد از یه سال گفتن چرا ازدواج نمیکنی و زدن به هم و چند ماه بعد ازدواج کرد! و ...

نامزدی با دوست شدن فرق داره این یک

دوم  مگه با همه دخترای ایران درارتباطی که میگی از شوهرداری متنفرن یه نگاه به همین تاپیک های نی نی سایت کن ببین روزانه چقدر دختر از مجردی و نبود خواستگار می‌نالن و تعداد تاپیک های چله وختم برای ازدواج چقدر زیاده اونی که میگه ازدواج چیه یا از شوهر بدم میاد شک نکن هیچ سگی نگاش نمیکنه و خواستگار نداره که اینطور میگه وگرنه یه پسری به اون دختر افتخار بده که بحواد شوهرش شه با سر شوهر میکنه دیدم که میگما

سوم والا من هر ازدواجی میبینم پسرا و دامادا همه معمولی ان پولدار نیستن من خودم خواستگار پولدار دوتا داشتم رد کردم چون از خیلی پولدارها خوشم نمیاد به دوست پسرخودم بله دادم که شاید وضع مالیش یک دهم اونا باشه ولی عاشقش بودم عوضش و اخلاقاش تو کمتری پسری پیدا میشه 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوشحال شدم که نظر دختر عاقلی مثل شما رو شنیدم

لطف دارید

ببین من همجنسامو میشناسم اصولا لاف زیاد میان یا معمولا میان رویاهاشونو درقالب واقعیت میگن که مثلا خواستگار دارم چهارتا خونه داره درامد ۱۰۰ میلیونی یا پسر با قد زیر ۱۸۰ کنسله اصلا جدی نگیر

اینو بدون اکثر ازدواجا واقعا تو قشر معمولی متوسطه اون پسر خفن پولدارا اکثرا تا سن بالا مجرد میمونن که بهتر حال کنن موقع ازدواجم بیشتر سراغ همون دختر ثروتمندا میرن 

پس طبق تاپیکای خودت میگم اصلا اعتماد بنفستو ازدست نده

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2728