2733
2734
نوزاد ضعیفه 

عزیزم کو بچه؟؟ ی نگاه به امضام بندازین بی زحمت 

من دورم زیاد دیدم ک گربه ها چقدر به نوزادا عشق میدن اصلا هم ضرر ندارن و

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چ نمکه....من تنها حیون خونگیم جوجه بود  ک چن روز پیش ب دیار باقی شتافت

عزیزمممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
مال منم بخاطر همون سلیطه ی خیابونی فرار ناموفق داشته دیگه😂هرسریم از اون دخترع کتک میخوره 

جوونن نمی‌فهمن 😔📿 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
جوونن نمی‌فهمن 😔📿 

اره والا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40