2733
2734
عنوان

نظرسنجی؟اینم بچه اس من دارم؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 36 پست

خدا حافظ پسرای  گلمون باشه.    منم اذیت میشم   اما میگم   چند سال دیگه که انشالله بزرگ میشن   دلمون   لک میزنه  واسه  این  کاراشون.. بعد دیگه  آروم میشم که آینده   حسرت نخورم. 

پسر منم دقیقا همینه علاقه شدید به نقاشی  هم خودش میکشه  هم من براش میکشم   هر کدوم   مورد پسند  آقا نباشه  غر  ......  میره تو  ماشین  اسپری  رو   خالی میکنه تو ماشین😂  خیییلی غر میزنه  وسر  چیزای الکی  گریه میکنه   واقعا کلافه میشم از این رفتارش.  دیگه  با پسر داییش  رفتن  تو حیاط  یه تاید رو   خالی کردن  با آب وگل قاطی که  داریم کار  میکنیم     بازم  بگم😂😂😂😂  دیدی  پس پسرت  بچه ست.   راستی پسر منم   همسن پسر شماس.

خدا برات نگه داره

در لحظه ناراحت میشم

ولی بعدش به کاراش میخندم

همه رو هم تو دفتر خاطراتش مینویسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم امروز همه ماش ها رو ریخته کف آشپز خونه،یه کیک دادم دستش پخش کرده وسط هال،شکلات صبحانه دادم مالیده به خودش و در و دیوار،اینا فقط بخش کوچکی از کارهای دختر یک سال و دوماهه منه

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2731
دختر منم امروز همه ماش ها رو ریخته کف آشپز خونه،یه کیک دادم دستش پخش کرده وسط هال،شکلات صبحانه دادم مالیده به خودش و در و دیوار،اینا فقط بخش کوچکی از کارهای دختر یک سال و دوماهه منه

خورشید اگه این عکس مال دخترته

از طرف من یه گاز از لپش بگیر

خدا حفظ کنه همه بچه ها رو

دقیقا مث پسر من الان منو دیونه کرده که کاردستی درست کن  هر چی هم درست میکنم میگه زشته هنوز سه سالش نشده از صبح تا شب یا میدوه یا از رو ی مبل بپر بپر میکنه 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍