2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از روز اول عید بد جور مریض شدم و گلو درد دارم سعی کن مایعات گرم بیشتر بخوری من شربت دیفن کمی آرومش میکرد

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2728
مرسی🌹 اره اصلا نمیتونم بچرخم همینجوری افتادم

سرماخوردگی اصلا جواب نمیده الکی دارو نخورید ، تنها چیزی که جواب میده آنتی بیوتیکه اونم اگه عجله ندارید برای خوب شدن نخورید بهتره 

All I need is the feeling of being real
سرماخوردگی اصلا جواب نمیده الکی دارو نخورید ، تنها چیزی که جواب میده آنتی بیوتیکه اونم اگه عجله ندار ...

پس حتما میرم دکتر دارو بده

اینجوری نمیتونم تحمل کنم

مرسی گل💗

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
امپول چی؟ دلم میخواد برم دکتر ولی فکرشم خستم میکنه🥴

ن حتما برو من دیروز رفتم گفتم کاش دیروزش میرفتم انقدر بدن درد نمیکشیدم انقد درد داشتم بچه هام خسته شدن میگفتن انقد آی ای نکن مامان تروخدا برو دکتر.

آمپول انتی بیوتیک بود و پنی سیلین یه ساعت بعد سرپا شدم الان از دیروز دوتا قرص و ی شربت خوردم خیلی بهترم برو تا بچه ت نگرفته .بد جور واگیر داره من تنها میخوابیدم جدا .کسی نگیره

2738
ن حتما برو من دیروز رفتم گفتم کاش دیروزش میرفتم انقدر بدن درد نمیکشیدم انقد درد داشتم بچه هام خسته ش ...

باشه پس حتما میرم👌🏻👌🏻

مجردم عزیزم

پس جامو جدا کنم از بقیه نگیرن. مرسی گل💖

باشه پس حتما میرم👌🏻👌🏻 مجردم عزیزم پس جامو جدا کنم از بقیه نگیرن. مرسی گل💖

اره حتما .جدا بخواب چون ی سرفه و عطسه تو کل خونه پخش میشه گناه دارن .برو حتما .میری میای میگی کاش زودتر میرفتم .اگه الان درد بدن شدید داری فقط ی ژلوفن بخور سر پا شی ک مثلا تو نوبت میشی حال داشته باشی 

موفق باشی

اره حتما .جدا بخواب چون ی سرفه و عطسه تو کل خونه پخش میشه گناه دارن .برو حتما .میری میای میگی کاش زو ...

حتما، مرسی عزیزدلم❤🙏🏻