2733
2734
عنوان

بریم مراسمهای نوروزیمون🔥🙆‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 5498 بازدید | 810 پست
تاپیک ملک طلق پدرت که نیست سایت عمومی منم یه سوال  از یکی دیگ پرسیدم شما چرا هار میشی مگه اینک ...

اولا هار باباته دوما ما یه اکیپیم همیشه باهمیم توم انقد با رفیقات از مال ما نخور عزیزم

مردم برق ایگری ایمه دوکل تپاله😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه سوزش چیه چرا فکر میکنی خیلی مهمید😂😂

گریه کن یکم سبک شی بدبخت داری میترکی منم ریپلای نکن چون در حد انگشت کوچیکه پامونم نیستید با امثال شما مقایسه کنیم خودمونو🙄😎👍

اخه سوزش چیه چرا فکر میکنی خیلی مهمید😂😂

هر وقت اسم کورد میاد میایید ..‌ خوری بعد میگه سوزش چیه اخه بدبخت اگه نمیسوختی که نمیومدی زر زدن اصلا من تو و دوستتو تو همین تاپیکا شناختم 🤣الانم برو بیرون وگرنه با سنگ میزنمتا خودت میدونی که چ خبره😐

@نازی_دلبر     قشنگ درک میکنی که چرا پرسیدم درسته؟؟؟

خیلی تابلویین،تو و همون دختر بچه ای ک تگش کردی ،بشینین سر درس و مشقاتون ،شما رو چ بد بحثای قومیتی،ابروی قوم بزرگ لر رو هم نبرین سر جدتون هرچند شما کی باشین،

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
وای من امسال جشن‌های نوروزی کردا رو دیدم توی اینستا ولی اصلاً شرایطشو نداشتیم که بتونیم بریم مسافرت ...

انشاا...قسمت بشه سال دیگه تشریف بیاری گل❤️

2740
هر وقت اسم کورد میاد میایید ..‌ خوری بعد میگه سوزش چیه اخه بدبخت اگه نمیسوختی که نمیومدی زر زدن اصلا ...

بۆ نین؟کوان؟😪

نینه هیچ تاپیکیکا ولا نازار هر هاینه روبی

بە قەول خۆت تف بۆ گشتتان

2706