2733
2734
عنوان

از رفتار بچه ها م به شدت نگرانم تو بازدیدها

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 59 پست

دخترمنم کوچیک بود به کسی چیزی نمیداد منظورم اینه باهاشون بازی میکرد ولی از وسایلش به کسی چیزی بخشش نمیکرد  درضمن از کسی هم چیزی نمیگرفت ،الانم که داره ۲۰ سالش میشه همینه اصلا دوست نداره از وسایلش به کسی بده توقعی هم از کسی نداره بعضی موقع ها فکر میکنم یه کم خساست داره دلم میخواد صاحب درآمد شد ببینمش😄

ممنون عزیزم 

البته حتما مشاور کودک ببرشون.من خواهرم مشکل نداره بچش.ولی چند وقت یه بار خودش میره مشاور کودک برا رفتار درست با بچش .با وجود اینکه تو پدر و مادرای اطرافم‌بازم سنجیده ترین رفتارو خودش داشته.نمیدونم چرا تو ایران مشاور اخرین راه حلشون

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم همشو والا تا میریم یا میان الم شنگه به پا میکنن

بازی ،مال من، مال توبازی کنید

اینکه یک وسیله، بدیددستش بگیدمال تو، بعدپسرتون به شمابرگردونه و...

غذا خوراکی و...درست کنید،بچه اتون مثلا توپارک، یابین همسایه هاو...پخش کنن

کمک به نیازمند ،و..داشته باشیدبدیدفرزندانتون بدن، مثلا پول توصندوق صدقه انداختن و...یامسجدوامام زاده میرید، پول جمع میکنن بدیدپسرتون بده و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
2740
ممنون از پیشنهادهای خوبتون

خواهش میکنم، پسرخودمم کوچیک بود این رفتارهاداشت چندنفرشاکی بودن، من فقط به خاطرحس بخشنده بودن ، وبه فکرهم نوع بودن، وایجادحس همدلی بادیگران، واینکه بگم میشه ازبهترین چیزی که داریم ببخشیم،خصوصا چون پسربود، وگفتم یک وقت درآینده این خصلت موجب اذیت خانواده اش نشه، باهاش این کارهاکردم، الحمدالله جواب داد،

اماهیچ وقت لصرارنکردم، بایدوسیله هات به کسی بدی، به مرورخودش مفهوم اشتراک گذاشتن درک کرد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ایشالا موفقیت هاشو ببینید 

ممنون عزیزم ،زیاد خودتو بابت این چیزا ناراحت نکن فقط میتونی برای بچه هات توضیح بدی بارها و بارها بذار تو ذهنشون بمونه  بعضی بچه ها با یکی دوبار متوجه میشن بعضیا هم یکم سرسختن چندباری باید بهشون بگی ولی در نهایت بذار بچه خودش برای وسایلش تصمیم بگیره ولی بهش توضیح بده وقتی کسیو نمیذاری با وسایلت بازی کنه تو هم نمیتونی

ممنون عزیزم ،زیاد خودتو بابت این چیزا ناراحت نکن فقط میتونی برای بچه هات توضیح بدی بارها و بارها بذا ...

والا همه رو میگم ولی رفتار بزرگترها که بدتر از بچه هاست اذیتم میکنه توکل بر خدا با توجه به راهکارا حتما سعیمو خواهم کرد خوب پیش ببرم ممنون عزیزم توکل بر خدا 

برای یه مادر این رفتارها سخته تحملش

خیلی.اخه یک عده از چشم مادر بدبخت میبینن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706