2737
2734

اگه منظورتون از بیمارستان دولتی اگه آموزشی هم باشه باز به نظرم مشکلی نداره. برای طبیعی باید از ماه های قبل آمادگی کسب کنی وزن و تمرین تنفس و بدن آماده ی زایمان وگرنه اگه قرار بر برش خوردن باشه همه جا برشو میزنن...

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

سلام.من دو تا زایمان داشتم دو تاش دولتی.خصوصی توی شهرمون نیس و نمی دونم چجوری رسیدگی می کنن.

زایمانم هم اولی سخت بود دومی بهتر بود ولی نمی دونم چقد از این سختی مربوط ب زایمانه و چقدش مربوط به رسیدگی پرسنل بیمارستان.

مثلا من الان بخیه هام باز شده نمی دونم برام خوب بخیه نزدن یا چون بچم بیمارستان بستری شد و نتونستم ب خودم برسم بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من دو تا زایمان داشتم دو تاش دولتی.خصوصی توی شهرمون نیس و نمی دونم چجوری رسیدگی می کنن. زایمان ...

نتونستی خوب به خودت برسی نباید روی بخیه بشینی

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
اگه منظورتون از بیمارستان دولتی اگه آموزشی هم باشه باز به نظرم مشکلی نداره. برای طبیعی باید از ماه ه ...

زایمان قبلی خصوصی بودم که برش هم زدن، راستش رسیدگی خاصی هم ندیدم 

اینبار دو دلم یکم 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
زایمان قبلی خصوصی بودم که برش هم زدن، راستش رسیدگی خاصی هم ندیدم  اینبار دو دلم یکم

اگه بیمه ی تامین اجتماعی داری برو بیمارستان تامین اجتماعی شک نکن

دخترم رو مهر ماه اسهال و استفراغ ویروسی گرفت بستری کردم.انقدر رسیدگی شون خوب بود 

من و شوهرم میگفتیم انگار خارجه 

نتونستی خوب به خودت برسی نباید روی بخیه بشینی

امروزم رفتم دکتر میگه نشین روی بخیه هات اخه چجور نشینم.من دو تا بچه دارم.کلی کار خونه دارم.الانم ده روز از زایمانم گذشته و مامانم رفته خونه خودش.نمی تونم دائم بخوابم یا مهمون میاد و میره بخوابم باید برسم بهشون.

اگه بیمه ی تامین اجتماعی داری برو بیمارستان تامین اجتماعی شک نکن دخترم رو مهر ماه اسهال و استفراغ و ...

کدوم شهر؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروزم رفتم دکتر میگه نشین روی بخیه هات اخه چجور نشینم.من دو تا بچه دارم.کلی کار خونه دارم.الانم ده ...

پماد الیو اند هانی نیکا بگیر بزن به بخیه ت

عسل خوب گیر بیار بزن

بخیه ت زود خوب میشه

خدا کمکت کنه.

دکترم به من گفت زدم خوب شدن بخیه هام تسریع داشت

2740
اره من تو دولتی سز شدم هزینش تقریبا مجانیه واسه من ۷۰۰ تومن شد رسیدگیشونم کپ خصوصیه.عملمم خوب انجا ...

علت سزارین شما چی بود؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40