2737
2739
عنوان

یکی که دائم خودکشی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 42 پست
🥺 بنده خدا شدیده افسردگیش  نوروبیون عالیه براش و ویتامین دی  برای افسردگیش  مولتی وی ...

هر چند روز به زور براش تزریق میکنیم نوروبیون رو . اشتهاش از اولم خوب نبود.ولی الان عمدا غذا نمیخوره

من بارها تجربه خودکشی ناموفق داشتم مخصوصا الان که نامزدم و خیلی دوست دارم هربار قهر میکنیم به یه روشی خودکشی میکنم هفته ی پیش به روانپزشکم گفتم من با نامزدم به مشکل خوردیم هر روز به فکر خودکشی با یه راه حل جدید و کاری ام بهم گفت اگر نامزدت نیاد اینجا و با من همکاری نکنه قطعا بیمارستان عصاب و روان بستریت میکنم حداقل حداقل چند روز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بارها تجربه خودکشی ناموفق داشتم مخصوصا الان که نامزدم و خیلی دوست دارم هربار قهر میکنیم به یه روش ...

میدونی با اینکارت بدتر خودتو از چشم میندازی و کلی اسیب به خونوادت میزنی. من واقعا خسته شدم اوایل نگرانش بودم الان انگار دیگه اهمیتی برام نداره 

میدونی با اینکارت بدتر خودتو از چشم میندازی و کلی اسیب به خونوادت میزنی. من واقعا خسته شدم اوایل نگر ...

منم خانوادم اوایل نگرانم میشدن ولی آخرین بار هایی که با قرص اینکارو کردم ولم کردن به حال خودم یک هفته دو هفته خواب بودم نبردنم بیمارستان اصن کاری بهم نداشتن :) 

ولی دکتر گفت تیمارستان بستریت میکنم زنگ زد به نامزدم که قهر بودیم پاشد اومد اونجا دکتر باهاش از وضعیتم صحبت کرد آشتی کردیم باهم 

2731
میدونم عزیزم. منم خودم یه مدت تو این شرایط بودم یعنی افکار خودکشی به ذهنم میومد.. ولی این با وجود تو ...

یک آدم افسرده خودشم فراموس میکنه.ونمی تونه از خودش درست مراقبت کنه شما یا شخصی که ازش حساب میبره باید بده بهشون‌وچک کنه خورده یا نه .  جدی بگیرین تا به توهم و هذیان نزدیک نشده. اون غرقه وخودش نمی تونه خودشو نجات بده همراهی میخواد . اگه واقعا نمیخورن واین افکار خودکشی رو دارن خود متخصص نامه اورژانسی بستری می زنه . انشا الله حالش خوب شه که شمام ازین استرس وناراحتی دربیاین.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
منم خانوادم اوایل نگرانم میشدن ولی آخرین بار هایی که با قرص اینکارو کردم ولم کردن به حال خودم یک هفت ...

هممون تو زندگیمون یسری مشکلات هست ولی خودکشی چاره کار نیست. کم کم اگه اینکارو تکرار کنی نامزدتم مثل خونوادت میشه. خودتو دوست داشته باش برای خودت ارزش قائل شو وبه خودت ارزش بده اینجوری نامزدت عاشقت میشه هیچکس دلش نمیخواد با کسی زندگی کنه که هر لحظه ممکنه با یه مشت قرص ارامشو از زندگیش بگیره

من بارها تجربه خودکشی ناموفق داشتم مخصوصا الان که نامزدم و خیلی دوست دارم هربار قهر میکنیم به یه روش ...

چون نامزدت قهر کرده خودکشی کردی واقعا خیلی احمقانست و خودت رو عقب مانده جلوه میدی(ببخشید ببخشید ببخشید)

یک آدم افسرده خودشم فراموس میکنه.ونمی تونه از خودش درست مراقبت کنه شما یا شخصی که ازش حساب میبره بای ...

ببینید این قبل از اینکه کلا حرف نزنه کلا توهم میزد یعنی چرت وپرت میگفت

2738
هر چند روز به زور براش تزریق میکنیم نوروبیون رو . اشتهاش از اولم خوب نبود.ولی الان عمدا غذا نمیخوره

ماهی دوبار کافیه .بیشتر کبدش چرب ومضرره.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
ببینید این قبل از اینکه کلا حرف نزنه کلا توهم میزد یعنی چرت وپرت میگفت

بنده خدا خیلی بیماره ودست خودش یا عمدی نیس اختلال عملکرد شیمی مغزشه. و اینکه دیر درمان درست گرفتن 🥺.

بنده خدا خیلی بیماره ودست خودش یا عمدی نیس اختلال عملکرد شیمی مغزشه. و اینکه دیر درمان درست گرفتن 🥺 ...

چقدر اطلاعاتتون زیاده در این مورد. ممنون که وقت میذارید. پس بنظرتون ببرم پیش روانپزشک که نامه بستری بده

چقدر اطلاعاتتون زیاده در این مورد. ممنون که وقت میذارید. پس بنظرتون ببرم پیش روانپزشک که نامه بستری ...

آره گلم ،اون خودش تو عذاب الیم گرفتاره  ای کاش سریعتر بری فردا حتما ، تو تعطیلات روال کاری ومتخصصهای اصلی بیمارستان نیستن. هرچند اورژانسی میزنه ومی ره.  🌹خدا شفای کامل بده بهشون واقعا بیماری روحی خیلی بدتر از جسمی هست. اونجا تحت نظره فشار وآزمایش ودوز دارو دقیق تره وروانشناس ومشاوره داره.