2752
2734
عنوان

جاریم گفت خانواده شوهر میزننت حرف بزنی!

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
صرفا بخاطر حرف جاریت نرفتی خونشون؟! 

نه یه خواهر شوهر دارم که با بچه هاش همیشه خوابیدن اونجا 

و خب مشکلات دیگه هم بوده ولی میرفتم 

با حرفش شک افتاده که واقعا یه روز منو نگیرم بزنن

آخه این جاریم خودش نقشه همه درگیری های منو همسرم رو کشیده 

خانواده شوهرت با تو کاری کردن؟ بخاطر حرف جاری میخوای نری؟

نمیدونم چجوری بگم 

میگم این جاریم محرم اسرار مادرشوهر و خواهرشوهرمه

شاید پشت سرم حرف گفتن اینم می‌دونه گفت ینی حرف نزن میگیرن میزننت الکی بهونه میکنن

نه یه خواهر شوهر دارم که با بچه هاش همیشه خوابیدن اونجا  و خب مشکلات دیگه هم بوده ولی میرفتم&n ...

چه ربطی داره تو منتظری ببینی جاریت چی میگه ؟ از اول اگه مشکل داشتن خب نمیرفتی حالا رفتی دیگه الکی بخاطر حرف جاری قطع رابطه نکن 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
نه یه خواهر شوهر دارم که با بچه هاش همیشه خوابیدن اونجا  و خب مشکلات دیگه هم بوده ولی میرفتم&n ...

یاد این ضرب المثل گنه کرد در بلخ آهنگری

به شوشتر زدند گردن مسگری افتادم

دم عیدی تو زندگیت دعوا درست نکن

اندازه یه سر زدن یا ناهار؛ شام برو برگرد

تحمل کن

بخاطر شوهرت برو

اونام حق دارن بچه و نوه شونو ببینن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
بخاطرحرف جاری نرفتی اکه اینطوره بیچاره شوهرت

نه خواهرشوهرمم خیلی بی احترامی کرده 

فکر کن من مهمون بودم توی اتاق لباسامو مرتب میکردم 

از اتاق اومدم بیرون دیدم همه جا تاریک 

چای خودشون رو خوردن میوه خوردن و گرفتن خوابیدن

حتی چراغ حیاط رو روشن نذاشته بودن

منم برگشتم اتاق و حتی پتو و بالش نداشتم  بخوابم

نمیدونم چجوری بگم  میگم این جاریم محرم اسرار مادرشوهر و خواهرشوهرمه شاید پشت سرم حرف گفتن این ...

تو که مطمئن نیستی فقط از رو احتمالات میخوای قطع رابطه کنی؟

آش نخورده و دهن سوخته

نکن با زندگیت اینجوری دعوا درست نکن تو خونه زندگیت

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
یاد این ضرب المثل گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری افتادم دم عیدی تو زندگیت دعوا درس ...

مادرشوهر من منتظره ببینه من می‌خوام برم 

به بهونه من کل خریدای خونه رو میندازه گردن شوهرم و قشنگ تیغش میزنه که زن تو میاد 

بعدش منو محل نمیده و من خونشون نمیمونم

راحت دخترش میره و چتر میشه اونجا با پولای من میخوره میخوابه